Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szasznik: Wychodze na adwokata diabła, ale PIS ma też duży elektorat, który wstydzi się deklarować w sondażach, ze na nich glosuje, po czym cyk i glosik na nich przy urnie


@kamilm119: to już chyba nie te czasy. Wyniki ostatnich wyborów raczej zgrywały się że średnią sondaży.
  • Odpowiedz
@szasznik:
Tylko ze na kazda afere PiSu moj starszy Ci wymieni 2x tyle afer PO xD Problem jest taki, ze moi starsi to dosc inteligentni ludzie, a kazda inna partia #!$%@?/#!$%@? grubiej od pisu z perspektywy szarego obywatela. Do tego rzady PO w Warszawie wcale nie pomagaja xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szasznik:

Tylko ze na kazda afere PiSu moj starszy Ci wymieni 2x tyle afer PO xD Problem jest taki, ze moi starsi to dosc inteligentni ludzie, a kazda inna partia #!$%@?/#!$%@? grubiej od pisu z perspektywy szarego obywatela. Do tego rzady PO w Warszawie wcale nie pomagaja xD


@pi73r: obiektywnie rzecz biorąc PiS ma afer więcej i są grubsze. Ale Janusze nałykali się fejkow pisowskich trolli i nic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pi73r: a co do Warszawy to mam wrażenie że najbardziej na nią narzekają ludzie którzy tam nie mieszkają. A np. w prezydenckich w Warszawie, Trzaskowski w pierwszej turze dostał 47,5%.
  • Odpowiedz
  • 0
Hurr, durr - 30%. Pozostaje 70%, którzy tych pierwszych mogą spuścić w kiblu. Zamiast przekonywać dzbanów przekonaj znajomych żeby szli na wybory.
  • Odpowiedz
@szasznik:
Warszawiacy to taki sam beton PO jak podkarpacie to beton PiS, wiec tu nie ma sie co dziwic.
Ja tu w zaden sposob nie chce bronic PiSu, tylko pokazuje, ze tak naprawde PO jest glownym winowajca tego, ze PiS sie tak trzyma, a sensownej alternatywy nie widac.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
PO jest glownym winowajca tego, ze PiS sie tak trzyma,


@pi73r: główną winą PO jest to że nie postawili Ziobry przed trybunałem stanu kiedy była okazja.

a sensownej alternatywy nie widac.


@pi73r: w porównaniu do PiS to każda inna opcja jest bardziej sensowna. Zawsze można głosować np. na Hołownię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pi73r: jak ci Hołownia nie pasuje, to obrzydź im PiS na tyle żeby nie poszli na wybory. Zawsze lepsze to niż głos na karakana.
  • Odpowiedz