Wpis z mikrobloga

#grubykupon #bukmacherka #mecz #pilkanozna #chwalesie
Kochani, mam dobre wieści ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszedł FENOMENALNY kupon! Blisko 2 zł zysku na długaśnym paragonie. I chyba jest to najlepszy do tej pory kupon. Nie przez wygraną, a przez typy. Szczególnie cieszą te z największym zapasem: zarówno te 0:0 z obstawianiem że tam będzie mało goli i te, gdzie się konkretnie nastrzelali, a ja obstawiłem że będzie ponad 0,5. Ktoś może się śmiać, ale dla mnie nauka na przyszłość: są gole lub nie. Podchodzę prosto do obstawiania, nie kombinuję i chyba powoli ogarniam te szacunki. Zysk nie ważne jaki, ważne że zwielokrotniony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam serdecznie
Bdzigost

*PS: w meczu guingamp - toulouse było 1:1
Bdzigost - #grubykupon #bukmacherka #mecz #pilkanozna #chwalesie
Kochani, mam dobre ...

źródło: comment_1618263288QUPdIsHl8BcQCPD3QuhvbH.jpg

Pobierz
  • 16
@Bdzigost po czym poznajesz że będą strzelali gole lub nie padnie nic? W tych statystykach sprawdzasz ich ostatnie wspólne mecze? Warto z taką prostą analizą grać za większe stawki? przykładowo 50 zł i 55 wyciągać, na trzy kupony dziennie 15 zł na plus w ciągu tygodnia to już robi 100zl xD To co tu pokazujesz to jedyny sposób na oszukanie buka, biorąc pod uwagę wysokie stawki można dorabiać nawet stówkę dziennie zakładając
@mikolaj-miki ja rozumiem ale kiedy stawiam 1000 zł wyciągam z nich 150 zł na plus to po 10 takich kuponach mam 1000 zł z hakiem na czysto, a facet wstawil tu z 20 kuponów na zielono i robi to cały czas. Jestem bardzo ciekawy ile z takiego "systemu" będzie wygranych w stosunku do przegranych
@emkael_: @emkael_: postawiłeś 1k i wygrałeś 100zl i powiedzmy za 7 razem przegrałeś wiec jesteś na minusie musiałbyś 10 razy pod rząd wygrać żeby być na 0 a 11 żeby być na plusie xd a jak kilka razy pod rzad nie wejdzie to już w ogóle albo np 3 razy wejdzie za 5 nie potem za 8 znowu nie xd bez sensu to
@mikolaj-miki a co jeśli postawiłbym tysiąc zł na ten kupon na buku bez podatku zagranicą i 1000 x 1,45 to 450zl na plus i przy trzech razach z rzędu 1350 pln w kieszeni, ja wiem że to marzenia z ciętej głowy i może kupon nie wejść nawet 10 razy z rzędu, ale op tu udowadnia że szansa na przegraną jest bliska zeru, poobserwuje sobie jeszcze z miesiąc i przemyśle to drugi raz
@emkael_: patrzę ostatnie ogólne mecze. Mecze 2 konkretnych drużyn z przestrzeni x lat nie biorę pod uwagę. Kto gospodarzem też olewam. Jak strzelają, w szczególności gdy nie są faworytami, to daje +0,5, jak nie to -5,5. Jak raz remisuje do zera, a w następnym meczu walą 4 bramki, to odpuszczam. Tyle. Narazie robię to w skali mini i sprawdzam czy stmystem działa
@Bdzigost chyba poszukam sobie buka z jak najmniejszym podatkiem i zacznę od 50 zł grać identycznie jak tu napisałeś, z tą różnicą że każdy kupon będzie za 50 zł, a te 20 lub więcej spokojnie leżeć i się kumulować, dochodząc do 200 zł na plus zwiększę stawkę na 100 zł, tak żeby cały czas być na plus, ale narazie jeszcze popatrzę, bo faktycznie jak nie wejdzie za trzecim czwartym razem to szkoda
@mikolaj-miki: gram tak długo, aż przegram, tu nie chodzi o zarobienie. Po kilku 'wyzerowaniach' zrobie podsumowanie. M. In ile średnio idzie procentowo wyciągnąć, kiedy lepiej przestać, które kursy lepsze: Na 0,5 czy 5,5. Może ktoś wyciągnie swoje wnioski
@emkael_: jak wygrywasz to bukmacher może Ci dać limit, że za duże stawki grać nie możesz. Nawet w stacjonarnym jak masz duże wygrane to powiedzą ze tobie nie będą obstawiać. Ja tak mam, albo chłop dzwoni czy może puścić mój kupon. Dużo przegrałem, ale miałem duże wygrane. Zeszły rok byłem 10k euro na plus.