Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Parę dni temu poszło info że Julian Edelman może nie wrócić do pełnej sprawności z powodu kolana, a tu nagle info że Patriots go zwalniają
#nfl
  • 7
  • Odpowiedz
@ticos: szkoda w #!$%@?. Jeden z ulubionych graczy, a catch z Atlantą na zawsze w mojej pamięci. Ogólnie czasy white privilage w Pats, gdzie 8 na 11 w ofensywie było białych, to najlepsze czasy dla mnie. A duet z Amendolą to już w ogóle.

Pewnie emeryturę, jak się podleczy spędzi w pięknych okolicach zatokowych na Florydzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarny_matt94: o tak, Edelman i Amendola w playoffach zawsze wchodzili na jeszcze wyższy poziom, a co do gry w Tampie to myślę że z rok powinien sobie dać odpoczynku żeby w ogóle myśleć o powrocie, a to już może być za późno żeby jeszcze zagrać tam z Bradym
  • Odpowiedz
@ticos: Trzeba dodać, że zwolnienie go gwarantuje mu kilka finansowych bonusów z kontraktu, czego nie dostałby gdyby po prostu przeszedł na emeryturę. Informacja dla tych, którzy krytykowaliby Patriots za traktowanie swoich zasłużonych graczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@carl1910: tak tak, gdzieś czytałem ze z jakiegoś funduszu dla graczy którzy zakończyli kariery z powodu kontuzji może liczyć na 2 mln dolarów wypłacane przez jakiś okres czasu, widać że związki zawodowe w NFL silne :)
  • Odpowiedz