Wpis z mikrobloga

@Teutonic_Reich: Czemu Ci sie tak kojarzy? Wpisz sobie w google "Trevor Henderson" (twórca postaci) i wejdź na jego instagrama choćby. Moim zdaniem genialne potwory wymyśla, chciałbym mieć taką wyobraźnie jak on.

Wyobraź sobie Wojtka na nitrosafari w lesie i przykładowo dźwięki płaczącego dziecka z krzaków. No sraka jak nie wiem XD Nie chce Ci spoilerować, ale major będzie miał fajne przygody z nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ementees: Znam tego twórcę, ale sporo postaci stworzonych przez niego poznałem przypadkiem za pomocą "strasznych" kanałów, gdzie pojawiały się clickbaitowe filmy typu "Czy sirenhead naprawdę istnieje", "jak rozpoznać że sirenhead się do ciebie zbliża" itp. utrzymane w klimacie że te postacie istnieją naprawdę, a w komentarzach dzieciarnia. Więc po prostu przez sposób w jaki poznałem te potwory wpłynął na moje postrzeganie dzieł Hendersona. Zresztą znam dom gdzie dzieci straszy się "cartooncatem",
@ementees: Jak to urwa jesień?! Aaaa ooo jaki Ty urwa mądry jesteś. Masz grono fanów swojej twórczości. Proszę pisać do jutuby o monetyzację (parząc na problem o których wspominałeś) i puszczać do jutuby!