Wpis z mikrobloga

@salamsalejman
To jest moja ostatnia odpowiedź bo nie będę robił śmietnika z tagu tak jak ty to masz w zwyczaju robić.

"- No ja właśnie widzę ile tych osób ma mnie w d00pie. Tyle osób, że aż tagiem zatrzęsło w godzinach nocnych wywołując gorącą dyskusję. Z tym magicznym działaniem czarnych list to też mnie nie musisz mamić, bo dobrze wiem, że większość z was i tak i tak odsłoni sobie wpis byle by zobaczyć co ten szatan salamsalejman znów wyskrobał, a jak was prawda zaboli to się odniesiecie do tego gdzieś tutaj w sposób całkowicie widoczny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

No faktycznie, nawet ten twój wpis nie ma żadnego plusa od nikogo, a reszta twoich bobolskich wysrywów ma plusy tylko do samych swoich, więc czaruj kogoś innego i zaginaj prawdę.

"- Nie myl cytowania fragmentów materiałów, o które się jakoś tam nie przypruwam z pełnymi retransmisjami czyjegoś streama"

Od kiedy cytat to puszczanie CAŁEGO nagrania które jak sam twój idol powiedział nie było puszczane nigdy ani nigdzie wcześniej, tak samo puszczał na swoich streamach filmy z "chore baje" CAŁE, miał taką serie z dwuletnich materiałów ze szkolnej których nigdzie nie upubliczniał, skoro wtedy tego nie zrobił to i teraz nie powinien, bo to, że to nagrał, to tak jak pisałem nie zezwala na dalsze tego publikowanie bez zgody osób nagranych, a zgody na okres w którym to publikował nie miał, bo nie miał już wtedy kontaktu z Kononem ani z nikim innym z którym nagrywał wcześniejsze filmy.

"- Tu to żeś walnął fikoła XD. Jakiś czas temu czyli kiedy? Dwa tygodnie temu czy trzy? Nie ośmieszaj się, niech pokaże, że działa na rzecz fundacji regularnie i działał jeszcze przed założeniem kanału. Wtedy odszczekam te zarzuty, bo jak na razie to tu nasz amnezjano uskutecznia popisówkę dla idiotów, jaki to on dobry człowiek itp. tworzy złudny obraz, że mimo tego, iż uskutecznia żenującą działalność nękania obcego człowieka to jest dobry, bo bawi się w pseudofundację. To tak jakby działać przestępczo, mieć z tego pieniądze i wysyłać je na szczytne cele, mówiąc, że uu teraz to ja jestem niewinny. Mexicano nigdy swojej twórczości nie ukrywał, swojej przeszłości też nie ukrywał. Przecież mógłby wykasować wszystkie filmy z czasów picia, a reuploady eliminować skutecznie zgłoszeniami. Ale on tego nie robi, bo jest szczerym człowiekiem. Pokazuje inteligentnym ludziom kontrast, swoją wielką przemianę. Tymczasem twój idol olgierdano ukrywa swoje zarobki ze streamów, mówi jedno, robi drugie, a stadko baranków mu wierzy. Z tymi 50 zł to już się też tak nie pocieszaj, bo się znowu nie obroniłeś, a tym bardziej skompromitowałeś.
"

..... A dwa, czy trzy tygodnie temu to nie jakiś czas temu? Co to aktualnie jest? Bo dla mnie aktualny to jest dzień dzisiejszy, i kto tu się ośmiesza. Co jest dla ciebie nękaniem? Używanie nagrań menela na których sam ukręcił na na siebie bat, one są tylko przez olgierda ponownie publikowane, tak samo jak menel ma to w zwyczaju robić? To co robi Olgierd to jest właśnie cytowanie, bo umieszcza nagrania menelaosa i się do nich odnosi MERYTORYCZNIE, nie zawsze bo czasem nie ma po prostu do czego, ale jednak. Jak mexicano swojej przeszłości nigdy nie ukrywał? To dlaczego jak ktoś wysłał mu donejta z pytaniem o 207 to się tego wypiera/ł chociaż sam na swoim nagraniu pokazywał dowód w postaci protokołu + wyzywał matke od szm@t w swoich wpisach na fb co udowaniało ten fakt, twój idol to Amnezjano, nie Olgierd. Mówisz, że jest szczerym człowiekiem ? xDDD, gościu, on sam powiedział, że mu się nie chce a nie, że jest szczery + z tych starych nagrań dalej ma przychody bo wie doskonale, że szkolna zawsze będzie się sprzedawać + zakopał swoje stare nagrania aktualnymi wysrywami i nie tak wcale łatwo jest się przewertować, więc przestań opowiadać bajki. Kto ukrywa zarobki? Przecież na pasku na streamie widoczna jest kwota, jak ktoś umie liczyć to sobie doda kwotę do kwoty i mu wyjdzie ile z tego ma, więc gdzie tu coś masz poukrywanego? A co do 50 zł to inaczej tego nazwać się niestety nie da, bo moim zdaniem robicie łapanki na nowe osoby które robią syf na tagu, ale w taki sposób, żeby moderacja nie skasowała wam wpisów za spam, dziwnym trafem zawsze jak ktoś nowy umieszcza filmy reklamujące menela na tagu, to robi to praktycznie w taki sam sposób jak pozostali, nawet piszecie tak samo tekstami typu "szczekaj dalej", jeżeli uważasz, że ktoś jest ślepy i ma iq twojego pedrosa to się grubo mylisz.

"Mexicano pod wpływem wybełkotał na swoją niekorzyść,"

Problem jest taki, że nie wybełkotał, tylko normalnie wypowiedział, wtedy był bardziej prawdziwy niż jest teraz, bo teraz to jest tylko kukłą udającą kogoś kim nie jest, próbuje udawać wielce oczytanego, chociaż oczywiście wychodzi mu to standardowo w buracki dla niego sposób.

"- Plusy o żadnej popularności w tym przypadku nie świadczą i dobrze o tym wiesz. Wy też sobie sami dajecie plusy pod wpisami"

Tylko w przypadku plusowania moich czy innych wpisów robią to różne osoby, a nie te same z którymi piszesz sobie na discordzie, na przykład: Pissowiec39, Analne_Dildo, Oskar77 czy Zagmadfany2 + ewentualnie jeden plus od kogoś innego, i tak wyglądają wasze wpisy i taka jest prawda, dlatego jest to zwykłym spamem.

"Z tym wulgarnym chamem (zwykłym!) to kolejna twoja insynuacja, bo ci się za pewne udało zgłosić mój wpis za nieprawidłowe tagi, bo nie było że #patostreamy także uh wielki sukces!"

Nie, to nie jest insynuacja bohaterze, ponieważ twoje wpisy leciały za nieodpowiednie treści i propagowanie nienawiści, tylko było ich trochę za mało żebyś poleciał, a jako przykład mogę dać twój wpis gdzie napisałeś, że CYTUJE "Kobiety powinny dostać liśc!a i do garów gdzie ich miejsce", gdybym miał możliwość wyświetlenia historii zgłoszeń to bym ci z miłą chęcią udowodnił co pisałeś na tym serwisie w różnych miejscach, tylko na tym tagu próbujesz udawać miłego Pana, zupełnie jak twój idol, toćka w toćke :).

#kononowicz #patostreamy
  • 5
Ale on tego nie robi, bo jest szczerym człowiekiem. Pokazuje inteligentnym ludziom kontrast, swoją wielką przemianę.


@StrajGerOfficial: tu wystarczy przeczytać by wiedzięć, z kim mamy do czynienia. Przemiana u menela jest - życiowo jest w innym miejscu, ale to nadal ta sama gnida... : ) nie ma po co dyskutować z ludźmi na tak niskim poziomie