Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam Mirków i mirableki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przychodzę z pytaniem nt. #emigracja
Zastanawiam się nad studiami w tych państwach #uk #kanada i teraz pytanie, czy ktoś coś wie, jak to wygląda?
Chodzi mi głównie o płatność, stypendia, zakwaterowanie etc.
Chciałbym iść na fizjoterapię, ale moja rodzina średnio by uciagnela opłaty za studia, myślałem, aby wtedy samemu pracować jako ratownik, czy instruktor, ale nie wiem czy będzie to się kłóciło z planem studiów. Pytanie czy mogę starać się o stypendia sportowe, czy w tych państwach takie przewidują etc, czy da radę to sprawdzić gdzieś? No i czy macie jakieś tipy przed podjęciem takiej decyzji?
Mam doświadczenie w pracy z dzieciakami, jako instruktor, do tego jakieś osiągnięcia z pływania mam. Pozdrawiam i miłej kawusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607419abf5537c000a488938
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
ZdrowaKaczka: Czlowieku w zyciu! Zrob takie studia w Polsce i dostaniesz prace i vise z pocalowaniem reki w Kanadzie czy OZ. Na dodatek studia gratis w Polsce + taniej.

Ile jest kanadyjczykow, norwegow czy innych co przyjezdzaja do Polski na te studia / ratownictwa / lekarskie a pzneij wracaja do siebie? Tony!

Jakbys chcial byc kanadyjskim prawnikiem, fizykiem czy inne to tak, jedz tam. Ale medyczne zawody? Lepiej zrob studia w
OP: @today: mówię płynnie po angielsku, wystarczy to? Chodzi mi o studia, prace i życie codzienne. Czy nie będę musiał się I tak uczyć Duńskiego (nie mówię mu nie, po prostu chce wiedzieć, czy się odnajdę i dogadam do tego czasu)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
RzeczywistyZboczeniec: @AnonimoweMirkoWyznania: Skandynawowie jadą do Polski studiować medycynę, bo u nich dostanie się na medycynę graniczy z cudem. A potem po studiach w Polsce mają problem z dostaniem się na tzw LIS1, KBU bądź AT-tjänst, żeby zrobić specjalizacje bo źle postrzegane są studia z Europy wschodniej.

OP: wiesz ile lat ci zajmie nauczyć się języka duńskiego na takim poziomie by zrozumieć i zdać studia fizjoterapii?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua