Wpis z mikrobloga

Poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego do domowych zastosowań. Drukowanie kilkadziesiąt stron miesięcznie. Chcę coś laserowego, monochromatycznego. Zależy mi na automatycznym dupleksie, wifi, skanowaniu bezprzewodowym do komputera/chmury oraz najlepiej jakby pojemnik na papier był cały schowany w urządzeniu. Cenowo najlepiej jak najmniej za urządzenie, które spełni powyższe wymagania.

Co możecie mi polecić? Może @drtusz coś polecisz ze swojego asortymentu?
#drukarki
  • 9
@darkdancerr duplex, to dość droga funkcja. Mam jedno urządzenie, jest to Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF-264 DW, toleruje zamienniki, ma WiFi, skaner, duplex, drukowanie z urządzeń mobilnych. Od razu uprzedzam, ceny drukarek w ostatnim czasie bardzo wzrosły, a w hurtowniach świeci pustkami. Łap link do wspomnianej przeze mnie drukarki. https://www.drtusz.pl/urzadzenia-laserowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-canon-sensys-mf-264-dw-p-14238.html
@drtusz: Wygląda spoko, pytanie tylko do skanowania. Czy jeśli mam kartki zszyte zszywaczem to czegoś takiego nie zeskanuje manualnie? Teoretycznie bym musiał je wszystkie rozdzielić i włożyć razem do skanowania?
@drtusz: Ostatnie pytanie. Czym się różni B205 od 3025 NI? Tylko podajnikiem na papier? Jak wygląda też skanowanie na tych urządzeniach? Czy jest możliwe skanowanie bezprzewodowe do PC (na MacOS)? Czy tylko jest opcja skanowania przez FTP?
@darkdancerr Xerox 3025 NI ma większą rozdzielczość druku mono(1200x1200), szybkość drukowania mono do 20 stron A4, ma możliwość wysyłania faksu, W B205 jest większa pojemność podajnika głównego ( do 250 arkuszy), w 3025 do 150 arkuszy. W 205 jest możliwość drukowania z chmury, a 3025 niestety nie ma. W obu drukarkach jest możliwość drukowania z urządzeń mobilnych (Apple AirPrint)