Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty Bake znowu odpaliło. #bakeryswap odpalili mniej więcej jednocześnie z #pancakeswap zdaje się, ze na oba Biance dało po 100m$ na start. Bake ma cały czas 10X mniejsza kapitalizacje. Pancake ma znacznie więcej kasy w farmingu, ale bakeryswap poszło w NFT (które dla mnie jest cały czas zagadka). Nie kupowałbym teraz, bo za mocno wzrosło, ale polecam do obserwacji. Poza tym naganiam, bo kupilem tego od ciula po 0.025$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bscfarming
  • 7
  • Odpowiedz
@le_banana: defi staje się coraz poważniejsza siła w krypto. Jeszcze niedawno to ETH miało 90% defi, ale ze względu na to, ze na ETH ceny transakcji są z kosmosu po 80 i więcej $ za transakcje, BNB przejmuje rynek, bo tu fee jest liczone w centach, a właśnie BNB jest paliwem do defi na tym łańcuchu i to jest powodem wzrostu. Akurat bakeryswap jest stosunkowo małą giełdą, wiec wpływ samego bake
  • Odpowiedz
Zaznaczę jednak, ze BNB to tak naprawdę nawet nie jest kryptowaluta, to token emitowany przez giełdę binance, nad którym właściciel binance- pan"CZ" ma całkowita kontrole, teoretycznie może wyjąć wtyczkę z gniazdka i po zawodach.


@Obruni: to jest w sumie ciekawe. Bo to jest jakiś tam rodzaj DPoS. ciekawe czy można zostać oficjalnym polskim walidatorem BSC czy CZ dopuszcza do softu tylko zaufane sobie giełdy.

kiedy w sieci etherium spadnie fee, nad
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: nie, no, zanim przejdą na POS, to te kolejne poprawki mają stopniowo cos zmieniać, choć najbliższa EIP-1559 wg reddita gówno da, no zobaczymy. Mnie tam bez różnicy gdzie farmie :))
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: ups, u mnie odwrotnie, znakomita większość w ETH, tyle, ze eth stakuje się na cubfinance za 60%APR, wiec w zasadzie win-win. noo jak Ty masz tyle BNB, to gratki.
  • Odpowiedz