Wpis z mikrobloga

Wróciłem po przerwie do csa (nie grałem odkąd jest f2p) co j----ą grę na primie jest przynajmniej jeden cheater no k---a nie bylo gry gdzie nie ma cheatera. Czy jedyne rozwiązanie to granie faceitów żeby sobie spokojnie postrzelać 4fun bo juz k---a nie wyrabiam. Pomijam fakt że w każdym demku na overwatchu jest spinbot a ci j----i idioci zabili tą grę robiąc ją f2p a prime c---a daje
#csgo
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ReevoX: Szczęściarz. Ja muszę przyznać, że nigdy nie narzekałem, ale ostatnio to co chwilę ewidentny cheater, a co gorsza - nawet po tygodniu nie są zbanowani.

To jest żart
  • Odpowiedz
@popek_ga
@ReevoX
@MichaelG
@Eschios

Gram przynajmniej 2-3mmy dziennie i nie pamiętam kiedy miałem czita. Był taki moment gdzie overwatch padł i miałem po 2 w jednym meczu ale tak były takie parę dni w tym roku. Tak to od 2 lat praktycznie raz na pół roku. Global/3.5k/raczej dobry TF.
  • Odpowiedz
@WarmWeather: Ja mam supreme i jakieś niecałe 2000 godzin... TF mam dobry, a nawet bardzo :). Też mnie to dziwi jak ludzie płaczą na cziterów, gdzie ja ich w zasadzie nie spotykam. Nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś mi się trafił, czy chociaż żebym miał podejrzenie, że ktoś może nie grać legit.
  • Odpowiedz
@WarmWeather: Może to moja wina bo ledwo wróciłem do cs'a i wbiło mi mg i ten poziom zaufanie tez nie wiem na czym bazuję. Overwatche robie co każdy mm, ale nie wiem np czemu zawsze jak włączam grę i klikam wyszukaj to wyskakuje mi komunikat żebym zrestartował grę z zaufaniem i za każdym razem muszę ją zrestartować nie wiem dlaczego no ale tak jest. Co mecz dostaje typów z nowymi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Też nie miałem cheaterów zanim jakiś zjeb z Rosji mnie nie zgłosił bo go zabiłem w plecy i niby miałem wh od tej pory mam w meczach trolli i spin boty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kett: nie kombinuję, normalnie gram :D pograłem sobie na retake od valve i taki efekt. Wcześniej trafiałem na mm do lobby z ludźmi po 3k godzin i eq też mieli dość pokaźne
  • Odpowiedz