Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#pcmasterrace

Mirki, mam taką kartę MSI Radeon RX 570 ARMOR OC 4GB GDDR5 zakupioną 05/04/2019 w morelach i jeszcze na gwarancji rocznej. Czy faktycznie mogę za to teraz dostać koło 800-900 zeta?
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cacum3: no właśnie z ciekawości przejrzałem na allegro i nie wiem czy to jakiś bug czy co, taki sam sprzęt z koparek chodzi w tej cenie, a ja za tę kartę dałem wtedy 650 zł, a że w nic nie gram praktycznie na kompie to integra mi wystarczy, a dodatkowa kasa by się przydała :D
  • Odpowiedz
@BooB: Panie, sprawdź po ile jest 1050 Ti Gaming OC od MSI. Kupowałem ją w 2018 za 739 zł... Patrz teraz. ALbo druga moja GPU - RX 570 8 gb - kumpel za 750, ja od niego za 500. A dziś...
  • Odpowiedz
@BooB: Przepraszam, że nękam - jak na razie, jak zdechnie ci GPU to zostaje tylko jakaś VEGA (uwaga, udane 3400g zdrożały aż dupa boli. Jego następca, seria 4xxxg trudny do dostania, uwaga na modele z gorszą wydajnościowo Vegą od tej z 3400g)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cacum3: ja mam u siebie już poczciwe i5 6600 a stacjonarka z Ubuntu praktycznie tylko do internetu jest używana, zastanawiam się czy nie pogonić kartę i sobie klocka na series x wymienić :P
  • Odpowiedz
@BooB: Wiesz, ja mam wszystko pod Ubunciakiem ( 3600 z rx 570 i drugi z 3400g). I da się grać. Może konsolę do grania? Taniej. Albo zostaw tego Rxa i poczekaj. Inaczej koszta ogromne. Albo kup używaną kartę jedynie do obrazu za ok 80 zł (jakieś quadro)
  • Odpowiedz