Wpis z mikrobloga

Uwaga ogłaszamy kolejne #rozdajo o wartości 100 zł!
Z racji tego, że otworzyliśmy 2 miesiące temu nowy sklep (na razie sprzedaż na allegro, olx i etsy), chcielibyśmy podarować taki oto upominek mirkowi lub mirabelce. Jutro o 19:00 zostanie wylosowany wygrany.

Wystarczy zaplusować ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ci którzy zaobserwują nasz profil będą wołani w następnych rozdajo

A jeśli chciałby ktoś kupić taką oto ramkę to może zajrzeć na nasze ogłoszenia w linku poniżej, mamy jeszcze inne obrazy z mchu oraz prezent z mchu, który ciszy się ogromnym zainteresowaniem.
https://zielonyprezent.olx.pl/

#wykop #prezent
zielonyprezent - Uwaga ogłaszamy kolejne #rozdajo o wartości 100 zł!
Z racji tego, ż...

źródło: comment_1618154055bozppHfPUJIrexalQLrly3.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@krasnalkrasnal: materiał na ramke jakieś 120 zł, mech tez kupiłem okazyjnie na olx, sprowadzany ze Skandynawii 3.5 kg za 250 zł a na ramke zużyłem około 3 kilogramów. No i klej na gorąco ok 30 zł bo trochę go poszło, ramka ma wymiar 140 x 40 cm.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PiersiowkaPelnaZiol: nie, mech jest rafinowany ja kupiłem w paczkach pakowanych próżniowo po 250 gramów więc jak by był z robalami to by było widać. A teraz raczej tez się nie powinno nic w nim zalęgnąć - mam taką nadzieję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bl4iN_mOn0: mam nadzieje że jednak nie :) niektórzy mają tego o wiele więcej (ściany od podłogi do sufitu) zresztą myślę że można delikatnie go odkurzyć miękką szczotką i raczej się nic nie powinno stać.
  • Odpowiedz