Wpis z mikrobloga

@cheeseandonion: Na waszych cudownych wyspach stabilnie widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Arczi94: Zawsze jak widzę takie komentarze to mam wrażenie że rozmawiam z kimś kto spędził lata 00 co najwyżej w pieluchach. Przecież w Polsce w do całkiem niedawna można było dostać podobny wpierdziel w centrach miast, nie tylko nie potrzebowaliśmy do tego czarnych ale nikt by ci nie pomógł albo zadzwonił na policję.
  • Odpowiedz
@Arczi94: wiem, nie oczekiwałem, że osoba pisząca takie komentarze jak Twój podejmie jakąś dyskusję w temacie... raczej, że zawinie ogon pod siebie i ucieknie... tak jak to właśnie zrobiłeś xd
  • Odpowiedz
Przecież w Polsce w do całkiem niedawna można było dostać podobny wpierdziel w centrach miast, nie tylko nie potrzebowaliśmy do tego czarnych ale nikt by ci nie pomógł albo zadzwonił na policję.


@suluf: w tych pieluchach to chyba ty siedziałeś jak porównujesz Londyn do jakiegokolwiek miejsca i czasu w Polsce.
  • Odpowiedz
@suluf: w tych pieluchach to chyba ty siedziałeś jak porównujesz Londyn do jakiegokolwiek miejsca i czasu w Polsce.


@Jofiel: no podejrzewam że miasto co ma prawie 10 milionów mieszkańców może mieć więcej przestępstw niż dowolne miasto w Polsce. Wychowałem się na śląsku w latach 90 i przestępczość to nie było nic niezwykłego, zwłaszcza wszelkiej maści napady i pobicia. A mieszkałem w rejonie gdzie się poszczególne ulice kibicowały innym
  • Odpowiedz
ale bezczelność przestępców.


@Jofiel: no wiadomo, w Polsce przestępcy podają ci na powitanie rękę i składają ukłon po rabunku.

@suluf: Ciągle nie ta skala.


@Jofiel: Zwłaszcza jak się buduję narracje na podstawie filmików z neta w mieście które ma 10 milionów mieszkańców
  • Odpowiedz
@suluf: Jedyne co mi przychodzi na myśl to Brazylia i RPA. Takie same obrazki się widuje. Biały dzień, setki świadków a goście rabują jubilera. Albo zrzucają cię z motocykla, wyciągają z auta, zabierają zegarek, torebkę, ect. Dilerzy co 500 metrów na każdym parkingu. Ale co ja tam wiem. Filmów się naoglądałem. A zapominałem, drive-by shooting też się zdarza XD o atakach nożem to już w wiadomościach nie mówią bo nudne
  • Odpowiedz
@suluf: Jedyne co mi przychodzi na myśl to Brazylia i RPA.


@Jofiel: bo się widocznie naoglądałeś za dużo jutuba. Chcesz mi powiedzieć że przestępczość w londynie to poziom RPA albo Brazyli ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@suluf: Jakoś tego co piszesz statystyki nie oddają. Porównaj sobie chociażby napady z nożem albo pobicia na 100k mieszkańców. Tak że Polska była, jest i będzie bezpieczniejsza niż kraina grzyba.
  • Odpowiedz
Tak że Polska była, jest i będzie bezpieczniejsza niż kraina grzyba.


@romek898: ale ja mówie o latach 90 i 00. Bo obecnie w Polsce się sporo poprawiło, głównie dzięki mniejszej biedzie ale i faktu że sporo patoli wyjechało do uk i holandii
  • Odpowiedz
@suluf: Proszę Cię, albo trzeba być nieczytatym i nie być w stanie odczytać statystyk, albo ślepym. Londyn to pato arabo-murzynowo.

Polska gdziekolwiek > Londyn
  • Odpowiedz
Londyn to pato arabo-murzynowo.


@loczyn: Jak się w takich miejscach głównie przebywa

Polska gdziekolwiek > Londyn


@loczyn: Gdybym tylko odniósł się do konkretnych czasów a nie obecnie
  • Odpowiedz
@suluf: No fajnie ze trzeba uwazac gdzie sie chodzi. Obecnie w Polsce to nawet na Pradze mozna chodzic po 22 na luzaku.
W Londynie zaś to jest loteria.

Upodlone miasto i wspolczuje wszystkim co tam mieszkaja, Warszawa to dwie ligi wyzej jesli chodzi o spokoj, porządek i bezpieczenstwo.
  • Odpowiedz
Obecnie w Polsce


@loczyn: gdybym tylko nie odosił się do konkretnych czasów i parokrotnie nie wspominał że nie mówię o obecnej Polsce. A moja odpowiedz była do faktu że niektórzy nie pamiętają że Polsce tez istniały rabunki i ich podstawą nie są czarni tylko raczej wiele czynników

Upodlone miasto i wspolczuje wszystkim co tam mieszkaja, Warszawa to dwie ligi wyzej jesli chodzi o spokoj, porządek i bezpieczenstwo.


@loczyn:
  • Odpowiedz