Wpis z mikrobloga

GŁOSOWANIE W 1/8 FINAŁU PERFUMOWYCH MISTRZOSTW ZAKOŃCZONE!

Oddano jeszcze więcej głosów niż w poprzedniej fazie - najwięcej osób zagłosowało na parę Zara 9.0 vs. Versace Pour Homme (194 głosy), na zdecydowaną większość par zagłosowało przynajmniej 150 osób.

WYNIKI I LINK DO GŁOSOWANIA W ĆWIERĆFINALE:
https://www.polltab.com/bracket-poll/nzPcmfHESRO

GŁOSUJEMY DO JUTRA DO 20:00

Wyniki:
- Versace Pour Homme pokonało Zarę 9.0 131:63, co oznacza, że ostatnia Zara w walce o mistrzostwo właśnie odpadła

- Bentley For Men Intense pokonał 118:70 Jil Sander Sun Men, to już drugie tak zdecydowane zwycięstwo tego zapachu

- w najmniej popularnej parze L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Issey Miyake wygrało 95:48 z Versace Dreamer, co oznacza, że jedynym zapachem Versace jaki pozostał w grze jest VPH

- w bratobójczym pojedynku Lalique White z Lalique Encre Noire zwycięsko wyszedł ten drugi: wygrał 132:58

- Moschino Uomo? zdeklasowało 127:57 Davidoff Cool Water

- Rasasi Fattan jako jedyny arabski zapach idzie jak burza, korzystając z łatwej drabinki; tym razem pokonało (znów nieznacznie) 78:71 Jesusa Del Pozo i jego Halloween Man X

- zapach wykopka Writer przegrał 75:89 z Bentley for Men, co oznacza, że Bentley wciąż bezbłędny - wprowadził do ćwierćfinału oba swoje zapachy

- i w najciekawszej parze 1/8, w derbach Lalique, Encre Noire Sport pokonało JEDNYM GŁOSEM Encre Noire Extreme! Konkretnie 85:84!

#perfumy #perfumowemistrzostwa #hobby #ankieta #zainteresowania #glupiewykopowezabawy
TetraHydroCanabinol - GŁOSOWANIE W 1/8 FINAŁU PERFUMOWYCH MISTRZOSTW ZAKOŃCZONE!

O...

źródło: comment_1617991876ldxs7cncfoHcYoMCZj2EIc.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@AlbertoMohitas: @CheapiesLover: @Jampetrarka: eh, nie lubię się powtarzać, ale jak widać muszę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja myślę że to wykopowe, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która głosowała na Fattana zamiast na Halloween to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć smrut arabskich perfum. To jest dramat #!$%@?.
  • Odpowiedz
@TetraHydroCanabinol: Według mnie powinieneś dodać również VPH do kategorii 1-3zl. Ono tylko raz było poniżej 1zł za ml przy promce na 200ml. Normaljie chodzi po ok 1.4-1.7zl/ml. Rozważ to, bo to mocny wybór i wysoko by zaszedł w wyższej kategorii imo.
  • Odpowiedz
@Overrr: No nie wiem, od miesiąca VPH chodzi po 1,1-1,2 zł/ml (duża flaszka), a wcześniej, krótko bo krótko (były dropy w styczniu i lutym) cena spadła poniżej 1 zł/ml i taką ceną się sugerowaliśmy tworząc listę eliminacyjną. Cóż, racja - może i trzeba był ją wrzucić do wyższej kategorii, ale ona jest naprawdę niesamowicie obładowana jeszcze lepszymi zapachami, z którymi ciężko byłoby VPH konkurować. Teraz to i tak już nic
  • Odpowiedz