Wpis z mikrobloga

Ktoś jest wstanie mi powiedzieć jak Xiaomi obecnie prezentuje się z wsparciem dla swoich telefonów, ostatni telefon to był note 4 i działał dobrze po dwóch latach i że muszę wymienić w najbliższym czasie smartfona to pomyślałem o poco f3. No i natknąłem się na kilka dyskusji w internecie że xiaomi wypuszcza obecnie telefon " co dwa dni" i nie wspiera tych telefonów i mimo że telefony hardwarowo prezentują się dobrze to wsparcie softwarowe leży i po roku nawet mocne telefony zaczynają mulić. Jest to prawda że jest tak słabo z wsparciem ?
#poco #xiaomi #pocophone
  • 10
@Konigstiger44: zastanawiam się czy właśnie nie chwycić tego telefonu zaraz na premierę, ale im więcej czytam w sieci, tym większe mam wątpliwości co do wszystkiego z Xiaomi. Zawsze siedziałem na Samsungach i LGkach, nie wiem czy teraz próbować chińczyka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Konigstiger44 @wspomnienie
Wczoraj zamówiłem F3, jak będzie premiera w Indiach (ma być 23go jako mi11x) to wsparcie będzie jak ta lala, na telegramie jest grupa poco official możecie zobaczyć fotki z gcama popytać itd. Problemy z lcd już wrzucają xD
@Konigstiger44: Nie polecam. Mam swojego od 2 dni.
- Problem z ekranem - nierównomierna barwa na szarych tłach, do tego pod różnym kątem zmienia się barwa kolorów.
- Bateria tragiczna, znika w oczach. Telefon w nocy traci 10% pojemności tak o bez powodu.
- Ja mam jeszcze problem z powiadomieniami statusowymi, czyli takimi które wiszą cały czas jak np. infomacja o pobieraniu czy o tym, że mam włączony WhatsApp web, czy