Wpis z mikrobloga

Nie wiem kurde ja to chyba mam serio jakiegoś aspergera. Moge spędzić godzine na czytaniu jak produkuje się np. polistyren, polietylen, polipropylen itp itd oglądając przy tym schemat urządzeń do ich produkcji. W ogóle sie na tym nie znam ale i tak rozkminiam jak bym sam miał zaraz uruchomić produkcje (ʘʘ)
#przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
@panzyd: Ja wiem że mam i jak wygarnąłem to kiedyś matce że nic ze mną nie zrobiła to usłyszałem "no ale co miałam zrobić, cieszyłam się że mam takie grzeczne dziecko", a w rzeczywistości byłem #!$%@?ą życiową ciotą pod każdym aspektem...
  • Odpowiedz
@panzyd
@Muszu96
Jak tylko nie kłamiecie to ja mam to samo, ale dzięki dużemu IQ udało mi się jako tako "wyjść na ludzi".
Marzę o tym aby stworzyć coś Ala "uniwersytet" dla takich osób (jak Instytut Xaviera ( ͡º ͜ʖ͡º)).
W większości są to ludzie z wysokim IQ i dzięki temu mógłbym coś wynaleźć żeby była z tego kasa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@panzyd teraz pewnie poniżej 130 bo dokonuję autodestrukcji. 10 lat temu w badaniu 138.
I wiem że takich jak ja, inteligentych, ale będących nikim w społeczeństwie jest dużo. I z nich chciałbym coś stworzyć.
  • Odpowiedz
@panzyd niestety strach i tchórzostwo zrodzone z wrodzonych zaburzeń nie pozwoli mi nic zrobić.
Skończę żywot robiąc na Janusza niż samemu ratować sobie podobnych. Przepraszam.
  • Odpowiedz