Wpis z mikrobloga

Siemano kj, przed laty mimo bycia przegrywem miałem potencjał i ikre, potrafiłem zażartować i zarzucić trafną ripostą, warunkiem była mentalna swoboda która nie zawsze miała sposobność sie wytworzyć. W szkole przez swoje #!$%@? byłem traktowany jak żule na filmikach z 2006 roku, ciągłe napięcie podcinało mi skrzydła lecz wolny od szkolnych oprawców potrafiłem być na topie i rozśmieszyć całą klase a moje teksty były cytowane miesiącami. Z biegiem lat wyrobiłem większą samoświadomość i uświadomiłem sobie jak nienormalne jest moje zachowanie i co sądzą o mje inni, jak o mje rozmawiają gdy niema mje w pobliżu. To był gwóźdź do mojej społecznej trumny, ciągłe analizowanie co myślą inni zdeptało moją spontaniczną naturalną swobode, stałem sie spięty jak pedofil pod więźiennym prysznicem. Wyrobiłem sobie opinie ułomka i dzikusa, na mój temat krąży zapewne wiele hipotez, może byłem molestowany? Dziś tylko chwilami przypominam sobie jak kreatywny umysł posiadałem a od wyjścia z niebytu brakowało mi być może tylko odpowiedniego wyrozumiałego środowiska.
#przegryw
  • 12
@KontrastWykop: Najgorsza jest obecnie dla mnie ta świadomość która przychodzi z upływem lat, widzisz wszystko jak na tacy, każdy odchył od normalności. Nie mogę wyrzucić tego z głowy, przestać analizować dlaczego potoczyło się tak a nie inaczej chociaż dobrze wiem że jest to bezcelowe bo jest już za późno i nie można tego naprawić...
@KontrastWykop: #!$%@? beskitu, opisujesz mnie w gimbazie gdzie bylem krolem gimby i nawet mialem swoja wlasna elytarna grupke na fb a potem w liceum gdzie tak jak ty zacząłem się wstydzic bycia takim jakim jestem i stałem się troche odludkiem. Na szczęście teraz już mam znowu #!$%@?
@KontrastWykop: W zerówce byłem bardzo dynamiczny (jak na mojw geny). Niestety na skutek gnębienia stawałem się coraz dzikszy. Na początku szkoły średniej chciałem przywrócić dawną dynamiczność, ale niestety braki były już zbyt duże i tylko się skompromitowałem.

@Muszu96: Tak bardzo to.

@guma888: Nie jesteśmy idealni, ale wiemy, co robili inni. Tamci zawsze byli lepsi. Jeśli jest w nas naprawdę jakaś wina, to wiem - wygląd znacznie poniżej przeciętnej i