Wpis z mikrobloga

Znów dopadło mnie to zrąbane uczucie braku chęci do czegokolwiek. W łóżko przeleżałem prawie do 17:00. Do tego nie miałem ochoty wystawiać nosa poza drzwi mieszania. Prawie godzinę snułem się po domu jak zjawa, aż zobaczyłem stertę śmieci do wyrzucenia. To samo w lodówce - cała masa żarcia z Wielkanocy, które niebawem zaczęłoby chodzić. Jakoś wykrzesałem z siebie motywację do zrobienia choćby namiastki porządku w mieszkaniu. Powyrzucałem śmieci i żarcie, ale na zakupy już nie poszedłem, toteż musiałem znaleźć w lodówce co nadaje się jeszcze na obiad. Przez swój wygląd coraz bardziej tracę chęć do opuszczania piwnicy. Mimo wszystko cieszę się, że choć tyle udało mi się dzisiaj zrobić, bo lepsze to niż dalsze gnoicie w wyrze. Pralka wstawiona, film na wieczór znaleziony - jakiś stary film akcji z lat 90. (thet's my fetish).
#przegryw #dzienzzyciaprzegrywa #fobiaspoleczna ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_1617820922d4kD1LTTFA2DgDSKLVZRKC.gif
  • 8
@CulturalEnrichmentIsNotNice: wiem, że może to zabrzmieć jak n0rmickie #!$%@?. Jednak ostatnio zaprzyjaźniłem się z osobą, która nieco otworzyła mi oczy i uświadomiła, jak bardzo duży wpływ na nasze spierd0lenie ma spierd0l0ne wychowanie. Schematy, które zakodowali w nas ludzie, którzy dzieci raczej mieć nie powinni.

Zapytaj siebie, czy szanujesz drugiego człowieka. Czy człowiekowi, którego szanujesz, też byś wyrzucał, że ma gorszy dzień, że mało zrobił, wpędzał go w poczucie winy? Zapewne nie.
@JamnikWallenrod: Korzystam z tej strony - Online Image Editor. Możesz już w niej dodawać tekst do gifa, choć ja zrobiłem to inaczej. Wpierw pobrałem pusty plik png (link). W programie Paint 3D (w zwykłym Pancie Ci to nie wyjdzie) wstawiłem tekst, a następnie w GIMP dodałem obramowanie (filmik poniżej - jak już masz tekst możesz pominąć pierwsze czynności i zacząć od powielenia warstwy i użyć kanał alfa na