Wpis z mikrobloga

są zawsze podzielne do liczb całkowitych

co są?

pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy: każda liczba całkowita jest podzielna przez jakąś liczbę.


@adibor: Mało tego, także każda liczba nie będąca liczbą całkowitą jest podzielna przez jakąś liczbę! xDD

Chodziło o to, że każdą liczbę parzystą da się tak podzielić, że wynikiem będzie liczba całkowita.
każdą liczbę całkowitą da się podzielić przez jakąś liczbę całkowitą, tak ze wyjdzie liczba całkowita. Szok, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@adibor: W sumie racja, jest jednak zdecydowanie więcej liczb parzystych (wszystkie) i ich dzielników spełniających pierwotną zasadę, niż liczb nieparzystych. ¯\_(ツ)_/¯
W sumie racja, jest jednak zdecydowanie więcej liczb parzystych (wszystkie) i ich dzielników spełniających pierwotną zasadę, niż liczb nieparzystych. ¯_(ツ)_/¯


@mietek79: Liczb parzystych spełniających pierwotną zasadę (nie wiem jaką) jest tyle samo co liczb nieparzystych spełniających pierwotną zasadę
Liczb parzystych spełniających pierwotną zasadę (nie wiem jaką) jest tyle samo co liczb nieparzystych spełniających pierwotną zasadę


@Kuklak: Dlatego napisałem o liczbach parzystych i ich dzielnikach, wtedy już nie jest tyle samo
@adibor: @Kuklak: dzięki panowie, od jakiegoś czasu próbuje dorobić sens do tego mema no i kurde nie mogłem - już myślałem że to ze mną coś nie tak, uratowaliście mnie od szaleństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)