Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z wykonaniem wymazu w Scanmed na Armii Krajowej 5? Duże kolejki?
To jest punkt drive-thru?
Dostałem sms z zaproszeniem na konkretną godzinę i nie wiem jak to traktować.

#krakow #koronawirus
  • 13
  • Odpowiedz
@thomasKRK: robiłem test 2 tygodnie temu w tym punkcie. SMS mi przyszedł z godzina 16:00, przyszedłem o 15:45. Do namiotu wszedłem o 17:50 a punkt czynny do 18 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thomasKRK: ja miałam podobnie jak @sadazin: sms na 15:40, byłam o 15:30 żeby hehe wcześniej być i się nie spóźnić po czym czekałam w kolejce ponad godzinę i po 17 dopiero był wymaz. Jak się okazało w kolejce byli ludzi poumawiani smsowo tak jak ja ale też ludzie nieumówieni którzy po prostu podeszli ze skierowaniami ( ͡° ʖ̯ ͡°) także hope for the best but prepare
  • Odpowiedz
@thomasKRK: na namiocie jest napis drive-thru więc może faktycznie takie było założenie ale wyszło jak zawsze, czyli stanko w kolejce @sheridan97: to chyba zależy od pory i dnia tygodnia. Ja byłam w sobotę o 15:30 i nie polecam, gdybym wiedziała że mogę sobie podejść kiedy i gdzie chcę ze skierowaniem od lekarza, to bym też jeszcze w piątek się wybrała bo skierowanie dostałam w piątek a termin sms na następny
  • Odpowiedz