Wpis z mikrobloga

Laseczki wiem że znacie sie na kosmetykach więc mam do was biznes( ͡° ͜ʖ ͡°) a mianowicie byłem jeszcze przed covid u kosmetyczki kilka razy na jakichś zabiegach regwnerujących i wiem że używała ona kosmetyków z firmy Germetic. Ale niemam pojęcia których dokładnie bo zabieg polegał na nakładaniu różnych maseczek jedna po drugiej.
Cxy jest tutaj jakaś ogarnięta w temacie mirabelka która wypisze mi jakie kosmetyki mam kupić żeby móc robić to w domu bo przez corone gabinety są znowu zamknięte. Płace 100 uśmiechów bombelka
https://www.gernetic.com/de/13-gesicht
#kosmetyki #rozowepaski
  • 6
  • Odpowiedz
@Medel1n_: Nie sprzedadzą Ci tych kosmetyków. Musisz mieć uprawnienia do wykonywania zawodu, żeby je kupić. Kosmetyki przeznaczone do użytku profesjonalnego nie są powszechnie dostępne, chyba że jakaś marka udaje pro, a w rzeczywistości nie różni się niczym od produktów drogeryjnych czy aptecznych. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzieje się tak z kilku powodów: po pierwsze zabieg wykonany w gabinecie kosmetycznym musi być efektywniejszy niż wykonany samodzielnie w domu.
  • Odpowiedz
@Pitahaya: ehh gabinety są zamknięte ale dziękuje za wyczerpującą odpowiedź. A co myślisz o stosowaniu Epithalonu, to taki peptyd w formie zastrzyków który podobno działa mocno anti-aging i na włosy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Medel1n_: Niestety za mało jest badań potwierdzających skuteczność i bezpieczeństwo tego składnika, brak informacji dotyczących badańin vitro i in vivo. Dodatkowo składnik nie został przebadany w niezależnych instytucjach i klinikach, dlatego jego skuteczność można uznać za dowód anegdotyczny.
Imo lepiej zastosować przebadane pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa produkty z peptydami. Świetnie się sprawdza np. serum z BasicLab.
  • Odpowiedz