Wpis z mikrobloga

#finasteryd #minoxidil #lysienie #zakola
Miruny, dostałem receptę na fina (finapil) oraz minox. Zamierzam przez 3tyg brać po 0,5mg dziennie - czy jest sens czy od razu ładować 1mg dziennie jak lekarz przepisał? Czy wcierać minoxa od razu, czy czekać aż fin zacznie działać?
  • 16
@dahlem: ja zaczynałem od 0,5 mg przez 4 tygodnie żeby przyzwyczaić organizm, ale podejrzewam że nie ma różnicy. Minox od razu, choć jak dla mnie to on gówno daje.
@dahlem: Są 2 szkoły :

1. Najpierw bierzesz sam finasteryd (bloker) przez 3-6 miesięcy i sprawdzasz czy efekty są zadowalające. Jeżeli efekty są za małe, to możesz dorzucić minoxa. To podejście pozwala rozeznać jak działa na włosy poszczególny lek.

2. Wjeżdżasz na pełnej #!$%@?, finasteryd, minox i może jeszcze dermarolling ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja np. wszedłem drugim podejściem, bo chciałem szybko uzyskać dobre efekty
@limitless93: @limitless93: Ja jestem dopiero po 2 miesiącach terapii, a tydzień temu dorzuciłem dermapen. Na ten moment nie widzę znaczącej poprawy, włosy wydają się troche mocniejsze, pojawiły się tzw. baby hear przy zakolach.

Efektów ubocznych zero. Zapytaj mnie w lipcu, to już będę mógł konkretnie się wypowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)