Wpis z mikrobloga

Typowy wieczór typowego konsolowca.

Potężny Soniarz:

W co by tu dzisiaj zagrać? #exystinkyego ograne, PS Now w Polsce niedostępne. „Może zrobię to na nielegalu i założę konto na UK? Darmowe hihi.”
„O kurka, byłbym zapomniał, mam na koncie 350 zł z komunii, jak kupię jutro Cuszimę i przejdę jak najszybciej to uda mi się odsprzedać bez dużej straty, mama może nie zauważy, że podebrałem z oszczędności”.

„O kurde @Cinkito wrzucił na pepperka info, że w biedrze będzie trzynasty w tym wieku rimejk ukochanego, interaktywnego filmu Uncharted. Ale skąd wziąć 19.99 zł? Mame nie da, pieniądze z 500+ idą przecież na spłatę potężnego PS5”.
„No nic, zagram 85 raz w TLOU, które dostałem od wujka z ameryki a tata oprawił mi opakowanie w ramę.
Poźniej pooglądam gry na PS5 na youtube, porobię zrzuty i pójdę wkurzać Klockarzy, że znowu grałem w exy”

„O kurde, coś mnie ciśnie, idę do kibelka, zagram w tetrisa z google play”

Ciężkie jest życie potężnego Soniarza.

Xboksiarz:

W co by tu dzisiaj zagrać, którą z 290 (słownie: dwustu dziewięćdziesięciu) gier z Game Pass Ultimate wybrać?
Dobry abonament, tym bardziej, że mam go za darmo jak spora część klockarzy, reszta kupiła go w i tak mocno atrakcyjnej cenie.
A może skorzystam z obecnej w Game Pass Ultimate usługi EA Play i zagram w którąś z 86 dostępnych za darmo gier?
Chwila, mam też przecież ponad 200 gier, które wpadły na konto w ramach Games with Gold.
Eeee, nieeeee, tyle kasy zaoszczędzone, że mogę sobie pozwolić przynajmniej raz w tygodniu na zakup gry AAA prosto ze sklepu MS, tym bardziej, że w MS Brasil dostanę to za pół ceny.

„O kurde, coś mnie ciśnie, wezmę smartfona i pada, zagram na tronie w Forza Horizon 4 w chmurze Microsoftu”

Ech, ciężkie jest życie klockarza.

#ps5 #xbox #ps4
rbbxx - Typowy wieczór typowego konsolowca.


Potężny Soniarz:

W co by tu dzisi...

źródło: comment_1617702341KYgca0YeStaoG1n6kdnFO6.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bomba4: Śmieszki śmieszkami ale dam sobie rękę odciąć, że gdyby MS udostępnił choćby tylko jedną Forzę Horizon 4 w sklepie Sony za darmo, to Soniarze w kilka minut usmażyliby kable od netu położone na dnie oceanu ( ͡° ͜ʖ ͡°) A w samym Game Pass jest całe mnóstwo świetnych gier i każdy bez problemu znajdzie co najmniej kilkadziesiąt gier dla siebie.
  • Odpowiedz
każdy bez problemu znajdzie co najmniej kilkadziesiąt gier dla siebie.


@rbbxx: nieprawda. Kiedyś przeglądałem listę od A do Z i znalazłem 17 pozycji, które mnie interesują. Było to dobrych kilka miesięcy temu, mogło się coś zmienić od tego czasu, coś doszło, coś wypadło, ale dla mnie w GPU akurat nie ma wielu interesujących gier. Choć nie neguję tego, że większość osób rzeczywiście znajdzie dużo gier dla siebie :)
  • Odpowiedz
@rbbxx: "Twoje wulgarne i niemerytoryczne wpisy." - Ty strasznym hipokrytą jesteś. Sam nie piszesz nic rzeczowego, a czepiasz się innych, a rzekome niemerytoryczne wpisy. Naprawdę dla Ciebie niemożliwe jest, że dla kogoś w bibliotece GPU jest zaledwie 17 interesujących gier? Kilka miesięcy temu nawet je wylistowałem, ale nie chce mi się tego wpisu szukać. A później się dziwisz, że ludzie są w stosunku do Ciebie wulgarni, jak nie umiesz prowadzić
  • Odpowiedz
@Cinkito: Akceptuję Twoje zdanie, bądź pozdrowiony... Ciesz się, że nie usuwam Twoich wpisów tak jak Ty masz to w zwyczaju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@greven: Frustracja potężna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Upominam Cię po raz kolejny i proszę o dyskusję zamiast inwektyw i wulgaryzmów. Rozumiem, że tak Cię wychowano ale mógłbyś się choć odrobinę hamować...
  • Odpowiedz