Wpis z mikrobloga

@Frieza_Gold: mi się podoba bardzo, fajne wyrównane pojedynki, choć masz rację, że oprócz tych 2 walk reszta moglaby być np. na fenie. Mnie main event też kompletnie nie obchodzi, ale abus wraca do ksw i ma w 93 walczyć i wtedy będzie mega mocna walka z narkunem. A z tej karty najbardziej czekam na izu i kaczmarczyka
@Mickey_Rourke_47: kompletnie nie wiem kto ma tutaj pociągnąć ppv, powinni na 60tke wystawić całą plejadę gwiazd tak jak to było na colloseum. Tutaj chyba największą gwiazda jest Izu? Narkuna nie liczę bo ludzie go nie lubią i raczej mało kto dla niego kupi dostęp.
@Frieza_Gold Na KSW 50 było tak słabo że nie wypełnili hali w Londynie a na walce wieczoru (też Phil DeFries) ludzie wychodzili z hali w trakcie trwania gali. Póki co, nadal uważam że najfajniesza gala w ostatnich czasach to KSW 53.
@Don_Lukasio: ja oglądam ksw regularnie już od bardzo długo i byłem w stanie zrozumieć niekiedy słabe karty z powodu pandemii poniekąd. No ale w czasach gdzie rośnie im konkurencji w ppv na każdym kroku, to według mnie 60tka to powinna być z potężnym jebnieciem ale prawda jest taka, że ksw chyba się tam kończą gracze i dlatego obserwujemy taki wysyp nowych twarzy co też jest super no ale ppv to nie