Wpis z mikrobloga

Mireczki które korzystają z ebay, mam taki problem, jestem sprzedawcą (choć niewiele sprzedaje przez ebay ok 10sztuk tygodniowo) i ostatnio ebay wywalił mi komunikat o płatnościach prosto na konto pomijając paypal (w sumie ok bo czasami paypal blokował mi środki na 21 dni) i pobierając prowizje bezpośrednio po zakupie co było by fajne bo nie dostawał bym już faktur miesięcznych a był bym już rozliczony z tego po sprzedaży. Ale po ok tygodniu korzystania z bezpośrednich płatności na konto nie dostałem żadnego przelewu, pieniądze cały czas wiszą jako "Processing" a balans mam na -1,20 GBP co jest? wole jednak aby pieniądze szły na paypal jak ma to tak wyglądać. Jest sposób aby jakoś to odwrócić?
#ebay #uk
  • 6
  • Odpowiedz
@reca: Nie da się odwrócić. Dziwne. Korzystam z tych płatności od pierwszej bety rok temu i nic takiego się nie działo. Jak masz jakies pytania to pisz ja priv
  • Odpowiedz
@reca: A to się działo w tym tygodniu? Pamiętaj, ze to są 2-3 dni robocze na przeprocesowanie a teraz w wielkanoc nie robią nic do jutra. Ja dopiero jutro będę miał dostępne środki sprzed tygodnia i wyślą je w środę
  • Odpowiedz
@tiarecki: No właśnie to są pierwsze moje płatności w ten sposób które wiszą od tygodnia. Wcześniej po prostu po zakupie była płatność i czasem paypal zablokował mi środki na 3 tyg ale to czasami, a tak środki miałem dostępne od ręki. Nic zobaczymy jutro jak nie to napisze do supportu. A jeszcze tak zapytam, 3 dni po każdej wpłacie czy jakoś to zbiorczo ładują i większa suma?
  • Odpowiedz
@reca: jest taki myk ze ten paypal obserany mial sie w koncu odczepic od ebaya (w tym momemcie pomimo ze niby mam mozliwosc zaplaty karta to i tak idzie przez paypal, podobnoz jest okolo 5 mozliwosci zaplaty karta i karta jest blokowana przez paypal jako ze oni twierdza ze jesli ktos placi karta to powinien placic z ich konta, taka "wersja demo" uslugi paypal, na ebayu nie ma mozliwosci placenia kartami
  • Odpowiedz