Wpis z mikrobloga

@SkorpionX: co jeśli mam pracę w której mogę pracować max 5/6 godzin dziennie (na tyle starcza mi sił fizycznych dziennie) i żeby żyć na jakimś poziomie z rodziną, muszę pracować przez 7 dni - co równocześnie oznacza, że czas dla rodziny i dla Niego mam codziennie przez cały tydzień a nie tylko jednego dnia
@SkorpionX: polak tak samo jak żyd w niedzielę wkręcił sobie że obchodzi szabas no i tak samo jak żyd goja może oszukać to polak też tylko myśli jak tu drugiego Polaka zrobić w #!$%@?. #!$%@?ę taką wiarę dla snobów #!$%@?
@SkorpionX: np. w niedzielę ksiądz z ambony oszukuje swoje owieczki z parafii strasząc piekłem a samemu zachowując się razem z kolegami w kurii, jak gdyby piekła nie było, znane są przypadki pedofilii w kościele która lubi być zamiatana pod dywan ¯\_(ツ)_/¯
@Canoodle ale to akurat nie kwestia narodowości ani bycia duchownym XD Wszędzie indziej jest według Ciebie idealnie, tylko w Polsce ktoś wymyślił, żeby w niedziele były msze i żeby jeszcze mieć podwójną moralność? Plus myślenie, że 100% księży tak się zachowuje XD
@Canoodle

Pierwszy link: nazwa strony sugerujaca bycie lewicową (pewnie mocno lewicową), co samo w sobie nie jest złe ale dodaj do tego słowo "prawdopodobnie" w nagłówku i mamy opinię, nie fakt, ktora, jakże by inaczej, jest przeciw kościołowi. Żadne dowody, żadne badania tylko jakiś dziennikarz tak sobie napisał, a Ty powielasz jak prawdę objawioną.

Drugi link i wielkimi literami "OPINIA" w nagłówku.

Są fakty, są opinie i to są dwie różne rzeczy.