Wpis z mikrobloga

@astri: A ja tego typa nawet kilka razy linkowałem na różnych forach (i chyba nawet na Wykopie) jako przykład wzorcowego murowania, gdzieś go nawet broniłem w jakiejś dyskusji, Ale po tych wysrywach niech #!$%@?.
@berman: mi się już też nie chce się mu odpisywać w tym wątku co podałeś wyżej, nic nie rozumie, nie doczyta tylko wyjechał bo go uraziło, drugi Mitoman będzie teraz sprawdzał co chwila czy ktoś coś złego nie napisał
@berman: gość jest jebnięty, oglądałem go długo i wydawał się naprawdę w porządku, aż pewnego razu zaczął wyśmiewać się na swoim kanale z projektu ŁB, że niby wali ludzi w #!$%@? bo ten dom tyle nie kosztuje. Nie sam fakt wyśmiewania się z domuza150tyś mnie zirytował jak to, że po prostu to robi, jak dzieciaki w internecie. Wdałem się z nim w dyskusję w komentarzach... Nie potrzebnie... Gościowi nie przetłumaczysz, #!$%@?...
@Chris_bajojajo: dodajmy, że zaczął śmielej z niego się śmiać jak wyszła afera z Mitomanem i pojawiły się filmy o losowaniu, jeszcze w pierwszych swoich filmach MB nieśmiało wyśmiewał jakimi kielniami budują na youtube ale wiadomo do kogo to był przytyk, później pokazywał jak robi tynki w domu za 150 tysięcy i oczywiście podpisywał filmy aby łapać zasięgi

teraz chłop odkrył tag na wykopie i piany dostał takiej, że szok