Wpis z mikrobloga

Mirasy, zaraz na łeb dostane na tej kwarantannie. Czy moge wsiąść w auto i pojechać na budowe do swojego domu nie mając styku nawet z połową osoby? Zaraz na prawde to sie źle skończy dla mojej psychiki. Można jakąś przepustkę dostać? So 15 mam siedzieć na dupie w domu. Zaraz nie wytrzymam

#koronawirus #kwarantanna
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@koles01: Niby tak, ale córka w domu ma potwierdzonego covida a badanie zrobilismy bo strasznie charczała i serio sie przestraszylismy, ale juz dwa dni pozniej jak nowo narodzona i nic jej nie jest..
  • Odpowiedz
@kajbel: Nie zrozumiałeś mnie. Chodzi o to że córeczka zakaszlała i od razu lekarz i testy. Dzieci non stop chorują. To nie powód żeby popadać w korona-paranoję. Jakbyście zrobili jej test na rinowirusa to też pewnie wyszedłby pozytywny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tetsuya: Gdyby nie to, że w zeszły czwartek mieliśmy pogrzeb w rodzinie z powodu covida to pewnie bym to olał.. dodatkowo córeczka szwagra do szpitala jechala z zapaleniem krtani bo jej saturacja do 75 spadła i prawie by sie ... tylko ze ona ma jeszcze dodatkowe problemy z wiotkością krtani. Nie zawsze wszystko jest takie jasne, u nas kilka rzeczy sie nałożyło na to, że zareagowalismy tak a nie inaczej..
  • Odpowiedz