Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zamierzam kupić różowej 10t lite już zdecydowane, a sobie 10t i zastanawiam się czy znajdę coś lepszego od 10t do 2tys zdjęć robię mało więc nie wiem czy jest sens dokładać tak dużo do 10t pro. Nigdy nie miałem xiaomi ale soft mi się podoba bo wrzucalem go na inne telefony ale to było dawno jeszcze miui 5 i 6. Mam jeszcze inne pytania
Jaki case przezroczysty polecacie do 10t lite i jakie szkło na ekran i czy jak jest case to można dać szkło też na tył telefonu.

Do 10t potrzebuje case typu armor z wbudowanym magnesem plus uchwyt magnetyczny do auta, i szkło na ekran jakieś ceramiczne czy hybrydowe są jakieś polecane ? Potrzebna jest też ładowarka samochodowa wystarczy taka 33W bo widziałem też takie 100W ale nie wiem czy taka duża i taka wykorzysta.

I pytanie użytkowe czy podłączenie non stop telefonu do ładowarki w samochodzie nie psuje bateri? W tym czasie włączone GPS, nawigacja, LTE muza z openfm ekran w słońcu na max jasności i P20 jest aż gorący.
Czy lepiej zjechać baterie do np do 20% i podłączać ładowarkę i potem odłączać. O nowy tel chciał bym zadbac od początku.

#xiaomi #android #telefony
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alWdIjJpz18nHw: a to widziałem tylko jakiej jest jakości ten case, chodzi mi o jakosc i wytrzymałość tego silikonu. Miałem kiedyś case jakiś najtańszy zwykły cienki silikon i nie uchronił ekran i tak pękł
@Takezo: A apropo case'a mogę polecić ci spigen rugged armię juź na 3 telefonie uzywam i nigdy mnie nie zawiódł. Nie testowałem i nie miałem jakiś ekstremalnych upadków, tylko upadki z wysokości ręki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@VanMiron: a to nie widziałem, zaraz obczaje. Zastanawiam się nad czymś z oledem żeby w pełnym słońcu ekran był czytelny ale w sumie o tym ips z 10t też są dobre opinie
Aha i nie kupuje się nigdy telefonów w wersji lite


@PanKracy582: A dlaczego? To jest tylko oznaczenie tańszej wersji droższego modelu. Jaka jest różnica czy telefon ma dopisek "Pro" czy "Lite" jeśli specyfikacja jest podobna?
@PanKracy582 No tak. Jeśli mówimy o tej samej półce cenowej to jest to kwestia nazewnictwa, czy dany model jest wyżej od bazowego, do którego się odnosi, czy niżej, jak w przypadku dopisku "Lite". Kupując telefon mam patrzeć na nazwę, a nie na specyfikację?