Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_: ostatnio #!$%@? się do staśko, która i pracuje, bo pisze artykuły i jednocześnie udziela się w mediach społecznościowych. Pomaga kobietom, tworzy dla nich azyl, uświadamia, że gdy stanie się im krzywda mają wybór i mogą podjąć szereg kroków aby sobie z sytuacją poradzić. Można do niej zadzwonić w środku nocy gdy coś złego się wydarzy. A i tak ktoś się potrafił zesrać, że to nie praca, że ma patronite
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: I wbija kult pracy cały na biało. Ile kolega napracował się w zeszłym tygodniu? Bo ja 70 godzin, praca czyni wolnym. Za pięć funtów miesięcznie we młynie. A jak byłem mały to nic nie było, mieszkaliśmy w zwiniętej gazecie na dnie jeziora. Codziennie rano ojciec nas zaganiał by kosić dno jeziora, wstawaliśmy trzy godziny wcześniej zanim szliśmy spać, a jak szliśmy spać to ojciec nas kroił nożem do chleba.
  • Odpowiedz
Ludzie lewicy też pracują żeby żyć. Często robią cholernie duzo. Ale łatwo jest krzyczeć, że nic nie robią, kiedy jest się politycznie zaślepiony


@Wink: xD
w tym miejscu wkleiłbym listę 'aktywistów' pracusiów jak staszewski, lu, margot czy inne pierdoły, ale szanuje swój czas i mi się nie chce
  • Odpowiedz
@eldhash: nie znoszę go bardzo, gościu ma ogromne poczucie wyższości, a czytać jego głupot się nie da. Kolejny człowiek lewicy który działa bardziej na jej szkodę
  • Odpowiedz
@Wink: #!$%@? się do Staśko, bo ta #!$%@?ła się do piłkarza, że ma drogi zegarek. I też dlatego, że płakała, że facet ma łatwiej. Może i ta kobieta robi dobrą robotę społecznie, ale mentalnie to było dno. Argumenty na poziomie podstawówki i totalne spłycenie problemu.
  • Odpowiedz