Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
To za mistrzostwo, Mireczki xD ehh, kurla, gdzie te czasy kiedy sie jechalo na Olympiastadion godzine przed meczem i kupowalo bilety bez problemu. Pozniej przyszlo Allianz Arena i sezonowcy-sponsorowcy z ajfonami zajmujacy miejsca i zalatwianie biletow po znajomosci, albo od konikow, a teraz pandemia. Mam nadzieje, ze za rok uda sie pojechac znow, bo brakuje mocno tego nastroju, dojazdu metrem i spiewania po drodze na stadion- moze i nastroj na nowym stadionie jest piknikowy, ale recepta na to jest kupienie miejsca obok Südkurve ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pijzwykopem #mecz #bayernmonachium
Pobierz
źródło: comment_1617473149A6aSUZpNuEdkaCetUjVEkS.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@therichguy: obys mial racje, ja mam ciagle PTSD po meczu sprzed chyba 3 czy 4 lat, gdzie gralismy z Gladbachem u siebie- mnostwo wysilku w robocie mnie kosztowalo dostanie biletow biznesowych bo to byl mecz decydujacy o mistrzostwie pod warunkiem zwyciestwa wiec wiadomo, stolik, open bar, jedzenie, szampany przygotowane do swietowania mistrzostwa po zwyciestwie, a mecz sie skonczyl remisem xD te wyjezdzajace skrzynie z lodem i szampanem do tej pory przesladuja
@Triplesix: bardziej mówię w przekroju całego sezonu, niby pretendenci coś próbują, zbliżają się, a tu cyk 0:1 i to bez Lewandowskiego w notabene najważnieszym meczu tego sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bayern ma ten mental na wygrywanie, szkoda tylko ze zostalismy owaleni w lidze mistrzow w ostatnich latach przez stronnicze sedziowanie.