Wpis z mikrobloga

Tak se myśle. Być może to trochę desperacja i możliwe że będzie to cringowe ale z drugiej strony co mamy do stracenia. Co byście powiedzieli przegrywy gdybyśmy razem utworzyli wspólną konwersację na fake kontach na fb i postarali się wyjśc z przegrywu co tydzień wymieniając się co zrobiliśmy jak udaje nam sie spełniać postawione przez siebie cele (tylko szczerze)? Może to jest głupie i abstrakcyjne ale być może będziemy się wzajemnie motywować tym żeby dotrzymać sobie kroku? Chętni pisać wiadomości do mnie prywatnie.

#przegryw #gogetter
  • 10
  • Odpowiedz
@go_getter_mirek: ja probuje ale cos mi nie wychodzi a normalnie wychodze na miasto w piatki zagaduje ludzi ale jak bylo tak jest tylko mam opinie dziwaka chyba i cisna beke juz jak chodze po miescie typu ooo arczi zrob cos smieszengo opowiedz kawal
  • Odpowiedz
@Yungarczi: Tu nie chodzi o zagadywanie do ludzi. Nie musisz tego robić na siłę. Chodzi o zmiane i organizacje naszego życia. Głupie sprzątanie pokoju usystematyzowanie godzin snu jakiś wysiłek fizyczny czy spacer.
  • Odpowiedz
@go_getter_mirek: tzn no ja robie juz wszystko, chodze do pracy, odkladam kase na "marzenia" czy czarna godzine, cwicze, chodze spac o normalnych godzinach (21-23 zalezy jak jestem zmeczoyn itd) dbam o higienie i takie rzeczy jak fryzjer no nie wiem co jeszcze, no ogolem robie wszystko co tu mowia, zeby bylo inaczej, ale dla szerokopojetych znajomych i tak jestem smiesznym dziwakiem ktorego nawet nie zaprasza sie na imprezy czy inne, juz
  • Odpowiedz
@go_getter_mirek: od czasow gimnazjum juz tyle ludzi sie przewinelo, ze watpie czy to cos zmieni, teraz mam w okol siebie chociaz takich ludzi, ze jak napisze albo wysle jakis obrazek to zareaguje na wiadomosc albo nawet odpisza coa, przeprowadzka no nie wiem co to zmieni czy jestem z łodzi czy z warszawy czy z gdanska czy #!$%@? wie skad,
  • Odpowiedz