Wpis z mikrobloga

27 lat mi to zajęło, dziś podzielę się z wami co odkryłem. To nie kaczyński, morawiecki, trzaskowski czy inne kukizy pozytywnie zakręceńcy są źli tylko p0lacy specjalnie z małej. Władza jest odbiciem społeczeństwa, jeśli kaja godek robi jakieś dziwne zakazy aborcji to nie przez to, że w niej jest problem. Problemem są zawistne panie krysie i inne halinki, które nie mogą się już ruchać bez konsekwencji to i julka nie będzie mogła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obajtek? Nepotyzm? Ukrywanie majątku? 3/4 moich znajomych pracujących w sektorze prywatnym dostało pracę przez polecenie/bo wujek tam robi 15 lat. Czempion z pcimia robi to po prostu na większą skalę. Ja już nie wierzę, że do władzy dojdzie jakiś rafałek i będzie gituwa, bo przecież wtedy znajdzie się jakiś marian z gdańska w roli obajtka zatrudniający połowę rodziny z kościerzyny i pruszcza gdańskiego. Zamiast kai będzie jakiś oszołom organizujący protesty jak zabiją kogoś ciemnoskórego w USA. Władza to odbicie całego przekroju społeczeństwa i nic się nie zmieni dopóki społeczeństwo się nie zmieni. Dopóki p0lski cuck nie pozna wartości pieniądza(hansy mają to wyssane z mlekiem matki) to się nigdy tu nic nie zmieni niezależnie od tego czy władza będzie biała, czerwona czy sraczkowata. #oswiadczenie #polityka #tvpis
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Scyth3r:
Ogólnie się zgadzam poza tym fragmentem

Ukrywanie majątku? 3/4 moich znajomych pracujących w sektorze prywatnym dostało pracę przez polecenie/bo wujek tam robi 15 lat.


Co ma piernik do wiatraka?
@vateras131: to, że cokolwiek chcesz w tym kraju załatwić, nawet najprostszą rzecz, łącznie z wizytą u lekarza to lepiej znać kogoś kto pracuje w ośrodku zdrowia :) I żebyś mnie źle nie zrozumiał, bo ja odróżniam co prywatne a co państwowe i nic nie mam do osób dostających pracę "u prywaciarza" po wujkach, ale w społeczeństwie zatarła się granica już dawno temu.