Wpis z mikrobloga

Btw. Jeżeli ktoś gra na Geforce Now - to po pierwsze prawym na skrót:

1. Uruchom jako Administrator
2. Zgodność
3. Zmień ustawienia wysokiej rozdzielczości DPI
4. Włącz Użyj tego ustawienia, zamiast dostępnego w aplikacji Ustawienia.

Dodatkowo ustawienia Geforce Now i zmień ze zrównoważonej na niestandardową i wszystkie suwaki na maxa.

Miałem problem że wszystkie gry mi się ładowały w rozdzielczości ~1600, a po zmianie tego jest w uuuuj lepiej w każdej grze.

#cyberpunk2077 #geforcenow
  • 12
@skolfild: robisz to za każdym razem przy odpalaniu aplikacji?
Kiedyś się bawiłem w wymuszanie sprzętowej myszy poprzez modyfikacje pliku systemowego, ale aplikacja często wracała do swoich ustawień.
I jeszcze jedno. U ciebie też cyberpunk na ustawieniach z rtx ultra i wyłączonym dlss też się mocno tnie? Internet dobry 150 mb/s. Najwyższa opcja gdzie się sensownie gra to rtx off i dlss auto
@Casey1029384756: gralem w lola na geforce now i... nie ma żadnej różnicy. Jezeli miałeś problem z rozdzielczością to zrób to co wyżej. Nie miałem specjalnie żadnych opóźnien ale lol to też nie jest wymagająca gierka więc na pewno potrzebujesz GFN do niego? Premium nic nie daje poza Raytracingiem (którego w lolu nie masz) i brakiem kolejki (bez tego granie na geforce now to dramat).

Gram też w Black Desert a to
@marcin-kosobudzki: Jeżeli w cyberpunku odczuwasz lag input to znaczy ze Ci chyba kiroshi nawala i musisz sie udac szybciutko do ripperdoca xD

W lolu jak napisałem, przy dobrym łączu na kablu da się spokojnie grać. Na 100 mam czasem laga, na 300 było bardzo ok. Dobrze też zrobić w opcjach gry max fps na te 60.