Wpis z mikrobloga

@iAmTS oglądałem na tym forum jakieś potyczki xD wbilo mi się w pamięć jak gość był zirytyowany, że "husaria nie poszła ławą". Dopiero później sczaiłem jak się robi żeby wojsko szło ławą . To był kamień milowy w mojej karierze xD
  • Odpowiedz
@zszywacz_do_ogorkow: noo ale to piękne było, bany na armaty wielolufowe, każdy prawie ten sam build na 1000 0pt bo tak gra dopracowana, ze jak byłeś za wolny na reakcji albo skopałeś wymianę na targu (jak nie zdążyłes wymieniać jako pierwszy albo drugi to miałeś gorsze ratio i to juz trochę robiło) to przegrywałeś.

Zakradranie się i wykrywanie przeciwnika na mapie, mecze kończone w 10m, piękna sprawa xD Na miliony to już fajnie bo można było grenardierami i rozwalać mury, albo w Polską Husarię #!$%@?ć technologię i biegać, albo właśnie w tych strzelców z 260 ataku.

Albo Ukrainą się pobawić Janczarami, fajni byli bo tani a zajebisty strzał, tylko na 1000 0pt za późno się ich miało.
Lubiłem grać Polską, nawet w MMC tym się szczyliśmy, ze się nią gralo. Dobra była
  • Odpowiedz
@iAmTS No właśnie mnie to irytowalo trochę, że przy pewnym poziomie ta gra się robiła zręcznościowa. W sensie że dopracowany schemat gry i jazda. Ja najbardziej lubilem 5k 20pt. Ale nie byłem zawodowcem xD
Ukraina była fajna, ale to chyba poniekąd dlatego że gra stworzona była przez Uraincow.
Ja też bardzo lubilem Anglię ze względu na strzelców szkockich XVIII wiecznych. Lubiłem ich skillowac i całkiem dobrze sobie radzili. A serdiuki czy
  • Odpowiedz
@zszywacz_do_ogorkow: no zdecydowanie 5k i miliony bardziej causualowe (w sensie grali na pvp w to bardziej luźno), ja się uczyłem na miliony, bo na 1000 to trzeba było własnie precyzyjnie wszystko robić i miec powyliczane, ilu chłopów i kiedy, jaka kolejnośc, co wymieniać, kiedy 2 ratusz, czy 2 koszary czy 1, kiedy stajnia, ile magazynów itp.

Ale jak juz się to opanowało i takie 2v2 polska - rosja dawało w
  • Odpowiedz
@junoreactor: Koczkodany to robotnicy w Knights and Merchants. Aby je przyspieszyć wystarczy odpalić multiplayer, tam jest możliwość ustawienia prędkości gry, od x1 do x3. Nie trzeba grać z człowiekiem, można ustawić komputerowego.
  • Odpowiedz
@mikasz: haha, wolololo! Ja wracam od czasu do czasu, tym bardziej, że już mam na steamie od dawna, a nie jak kiedyś, na piracie. Więc sobie zdobywam osiągnięcia :-D
  • Odpowiedz