Wpis z mikrobloga

@leenny44: zle to zabrzmialo z tymi obozami i zle sie z tym czuje choc co poniektorym wypadalo by #!$%@? raz dziennie dla zasady a tobie zycze otworzenia oczu i zobaczenie co sie dzieje Moze nie jest zapozno wsumie to nigdy nie jest zapozno #!$%@? edukacja edukacja i raz jeszcze edukacja Ludzie sie z ciebie smieja bo #!$%@? i jak duza grupa ludzi ci to mowi to znaczy ze cos w tym jest niesadzisz?? A ze ja mowie dosadnie i nazywam zeczy po imieniu nic nieporadze no moze jakbys przestal #!$%@? to mozna by z toba porozmawiac bez przeklenstw Wesołych świąt mozesz celebrowac za mnie bo ja nie obchodze
  • 8
@huntforfur: Nie to ze mi sie nie podoba tylko widac ze to stary prosty czlowiek niegrozny a obozy powinny vyc fla kazdego walecznego odchylu z każdej sttony Zrobic odsiew far left i far right i zostawic normalnych ludzi ktorzy potrafia prowadzic dyskusje
Przepraszam cię że uraziłem z obozami. Nie było to moją intencja . To komentarz w dyskusyjny takiej publicystycznej . Nie bierz tego do siebie.
Ja tutaj jestem od prawie 9 lat. Czyli z tego co widzę dużo ,dużo więcej niż ty.
I powiem że kiedyś mogłem tutaj poczytać o wszystkim i miliony ciekawych rzeczy tutaj ludzie dawali.
Od około 5-6 lat jak wejdziesz na stronę główną bez logowania to jakieś 60-70 %