Wpis z mikrobloga

Maciek aka cichy gwałciciel chyba wyszyscił profil na Instagramie, nie ma tam nic o tym, że jest w Warsaw shore czy nawet zdjęć za bardzo... Wcześniej chyba było. Poza tym od kilku dni totalnie się nie udziela, myślicie że psycha mu padła ? Bardzo dobrze, miejsce takich typów jest w pace. Wiele młodych ludzi było tak wykorzystywanych a to, że Oliwia nie wyszła z łóżka nie jest przyzwoleniem, ciche gwałty to straszny temat.
#warsawshore
  • 11
  • Odpowiedz
@ShandzT: to było molestowanie. Powinni go #!$%@?ć. No kurła, jakby w autobusie tak konia walił? A co za różnica, czy zrobił to w łóżku, obok babki z którą "spał".
  • Odpowiedz
@ShandzT: zachował się #!$%@? ale masowy hejt i prześladowanie i niszczenie go do czego nawołujesz jest tak samo złe o ile nie gorsze. To co tu się dzieje w jego temacie podchodzi pod mobbing.
  • Odpowiedz
@matib12: mobbing to możesz mieć jak Ci szef będzie darł jape w pracy. Ja go hejtuje, mam do tego swój powód.
Ja tylko oceniłem sytuację, a to on molestował dziewczynę w programie.
  • Odpowiedz
@matib12: poza tym już mam go a dupie, gość ewidentnie czuje się winny, skończył pajacowac w social. Czekam tylko czy WS się odniesie do tej sytuacji na ich profilu bo ponoć mają to zrobić.
  • Odpowiedz