Wpis z mikrobloga

@tockar:

@Nenciak: nie mam zamiaru, bo czasami ktos wrzuci fajną przeróbkę kundla, ale #!$%@?ące jest wasze denilne #!$%@? jednego obrazka i pisanie wciąż kretynskiego " thanks doge", nie zasmiecajcie mikro gimby
@Nenciak: przeczytaj wyzej moj koment( w xasadzie drugi wyxej) dziecko, a poźniej sie oburzaj, ze ktos krytykuje wasze debilne wpisy, tornisyer juz spakowałas? Dorosnij
@odislaw: Tornister pakuję za miesiąc, "dziecko" ;) Fajnie się ocenia ludzi, których się nie zna? A wrzucać może sobie każdy to, co chce i nikogo nie interesuje Twój ból dolnych części pleców. Pozdrawiam! :*
Rozumiem, ze to taki zarcik, bo chyba jestes na tyle inteligentna, zeby zrozumiec mój post?! Chociaz ktos kto broni zaciekle glupią akcje ze skrzydlatym kundlem...to juz mie wiem...
@odislaw: Lol, po pierwsze: funkcja odpowiedz. Po drugie: zaciekle bronię tę akcję? Ja po prostu uważam, że każdy ma prawo wrzucać sobie na tego durnego mikrobloga co chce. Rozumiem, że Ty masz prawo dyktować innym, co mogą, a co nie? Mnie też wiele rzeczy tutaj #!$%@?, np spojlery seriali, ale jeśli nie chcę ich widzieć, to wrzucam tag na czarną i nie marudzę. Śmieszne są te żale, polecam jeszcze raz czarną,
@Nenciak: nie zauwazylem, sorry, co do glownego tematu, to chyba nie ptzeczytalas wyzej moich postow, w jednym z nich napisalem dlavzego nie mam zamiaru wrzucac tagu na czarną i dlaczego mnie #!$%@? ten JEDEN obrazek i wpisy pod nim, zresztą nie tylko mnie, ...zwolnijcie chociaz
@odislaw: Nadal uważam, że każdy ma prawo wrzucać jakie tylko pierdoły chce i ile razy chce, bez względu na to, czy mi się to podoba, czy nie. Ty umiesz tylko się rzucać i oskarżać kogoś o niedorosły wiek (zwykle właśnie takich argumentów używają ci, którzy sami nie dorośli, czy to fizycznie, czy psychicznie), i krzyczeć, że spamują. Jakoś nie zauważyłam tego spamu, może dwa razy widziałam post z doge i wbrew