Wpis z mikrobloga

@Beeercik: a wygooglasz to łatwo? Bo szukałem i mam tonę gównoartykułów "Outriders w Gamepass na premierze". Z resztą to nie o to chodzi. Chodzi o równe traktowanie wszystkich bo niby taka miała być polityka a jest faworyzowanie konsol.

@rysiwnuk: mam ale na padzie nie będę się męczyć. Do strzelania jest myszka.
pierwszy link


@rysiwnuk: nie w moich googlach :) U mnie spam z polskich gównostronek z pseudo newsami o grach.

@Beeercik: sorry ale po RDR2 i Horizonie wiem że to nie dla mnie. Na PS4 się kurzyły, na PC przeszedłem ze smakiem. Zresztą grałem w demo i wygląda na grę gdzie chcę mieć precyzyjną kontrolę nad kursorem. Xbox i pad jest w moim użytkowaniu do platformówek i beat them ups.
@keton22: No cóż, to akurat bardzo dobre zagranie, tak to Xbox nie miał by wgl sensu a tak to jest jakaś zachęta aby jednak xklocka mieć. Nikt nigdy nie mówił, że gry nie od MS będą jednocześnie w gejpasie na PC.
@PieceOfShit: i wszystko spoko tyle że był jasny przekaz jakoś odkąd zaczęła się pandemia że nie liczy się na czym grasz jest jeden gamepass dla wszystkich i wychodzi że to ściema. O ile z EA to jeszcze jestem w stanie uwierzyć że tego nie planowali to tu nie mają wymówek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keton22: nigdy nie było obietnic że GP for PC i GP for Console będą miały identyczne biblioteki. To nawet fizycznie nie jest możliwe. Pretensje możesz mieć do siebie że coś źle zrozumiałeś.