Wpis z mikrobloga

nie pierwszy i nie ostatni raz ruszają temat aborcji, by coś bokiem przeleciało


@Galkovsky: Ale to nie jest jakieś "ruszanie", tylko faktycznie zaostrzyli prawo aborcyjne. I to w wyjątkowo bezczelny sposób, bo po prostu omijając cały proces legislacyjny w sejmie i senacie, a wykorzystując swój nielegalnie działający Trybunał Konstytucyjny.
Zupełnie inny kaliber działania. Nie wspominając już o niesławnym orędziu karakana, który zamiast załagodzić nastroje, tylko je zaostrzył.
  • Odpowiedz
@Galkovsky: Daleko mi do lewactwa, ale pierwszy chętny jestem do #!$%@? katoli i kościółków. Skoro ja musiałem wyrabiać papiery profesjonalnego sportowca żeby wejść na siłownie to może niech katole tez wyrabiają sobie jakieś kapłańskie papiery żeby wejść do kościółka???
  • Odpowiedz
@Galkovsky:

Ludzie na zewnątrz, spacerujący, nie pozostający w długotrwałym kontakcie ze sobą.

vs.

Ludzie w pomieszczeniu, siedzący obok siebie przez godzinę.

Ja rozumiem, że logika dla prawicowców jest trudnym tematem, ale postaraj się.
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, że logika dla prawicowców jest trudnym tematem, ale postaraj się.


@rzep:

daleko mi do katola i kościoła, ale Twój pomysł jest dobry XD


@Galkovsky:

nie pozostający w długotrwałym kontakcie ze sobą.


@rzep: no kilka godzin w tłumie to faktycznie krótko
  • Odpowiedz
Ale boli, że tyle osób protestowało, co? xD


@xandra: Boli, to wasza hipokryzja xD Kościoły powinny być zamknięte dla katoli, a bydło powinno siedzieć w domu, a nie robić sobie dyskoteki na świeżym powietrzu, tak jak wyglądały te pseudoprotesty np. w Krakowie, gdzie jełopy zrobiły sobie dyskotekę z Djem i skakały i śpiewały w ścisku. Tak, w takich warunkach na pewno nie da się zarazić, bo przecież jesteście na zewnątrz xD
  • Odpowiedz
no kilka godzin w tłumie to faktycznie krótko


@Galkovsky: Powtórzę - na zewnątrz, spacerując i nie przebywając obok jednej osoby dłużej niż parę minut. Nie wiem czy byłeś na tych protestach, ale to był spacer - ludzie się mijali, jedni szli szybciej, inni wolniej.
  • Odpowiedz
@Galkovsky: tylko, że akurat lewica tutaj ma rację. Politycy mówią, że na strajkach/protestach wszyscy się wzajemnie zarażają - dlatego ich zabraniają. Ci sami politycy mówią, że kościoły są ok. Jednak znowu Ci sami politycy mówią, że sklepy budowlane już nie są ok.
Nie rozumiem czemu duże skupisko ludzi w kościele jest ok, a duże skupisko ludzi na zewnątrz to zagrożenie. Nie rozumiem czemu małe skupisko ludzi w sklepie to zagrożenie.
  • Odpowiedz
@rzep: Pod domem kaczora też chodziliście w kółko czy staliście kilka godzin?
Na nowogrodzkiej też w kółko chodziliście czy staliście kilka godzin?
Pod domem morawieckiego, pod tk, pod sejmem, dmowskiego, de gaulla.
Cały czas chodziliście no nie zdażyło się, ze nigdzie nie staliście XD
  • Odpowiedz
Aż tak mnie to boli, że rychu peja ma dziś szansę uczciwie zarobić.

A tak serio to mnie boli, że tak pięknie został zniszczony potencjał tego strajku.


@Galkovsky: A mnie to boli że ameby klękające po ciasteczko żyją i marnują tlen
  • Odpowiedz
@Galkovsky: 100 tys. ludzi na ulicy jeszcze przed drugą falą - REAL SHIT
20+ milionów ludzi w kościołach podczas świąt gdy już brakuje łóżek i respiratorów i mamy najwyższy wzrost zachorowań od początku pandemii - I SLEEP
  • Odpowiedz
Ludzie w pomieszczeniu, siedzący obok siebie przez godzinę.

Ja rozumiem, że logika dla prawicowców jest trudnym tematem, ale postaraj się.


@rzep: widac ze nigdy nie byles w kosciele, gdzie trzeba zachowywac min 1,5 metra odstepu od siebie a w duzym kosciele to zazwyczaj ludzie siedza po 3/4 metry zdala
  • Odpowiedz