Wpis z mikrobloga

  • 2060
Wybaczcie Mireczki i Mirabelki, ale przez najbliższy okres nie będę mógł publikować na #tvpiscodzienny i #abcf1 . Covid mnie trafił, a przebieg niestety nie jest łagodny :(. Wrócę tak szybko, jak siły mi zaczną wracać ()
  • 77
  • Odpowiedz
@kam3o: Goraczka 38-39 caly czas z krotkimi przerwami gdy zbilem do 37, biegunka przez 3-4 dni, utrata powonienia na 48h, mdlosci przez jeden dzien, bole miesni zwlaszcza przedramienia, tkliwosc skorna. Przez pierwsze 3 dni objawow caly czas spalem z przerwami na toalete. Pozniej zaczal sie kaszel, rzezenie w gornych drogach oddechowych i wlasnie po tym czasie pojawilo sie uczucie zatykania przy glebszym wdechu. Wtedy pojechalem do szpitala szukac pomocy.
  • Odpowiedz
I Wuchan w sylwka tak się bawił...


@jaxonxst: czytałem gdzieś reportaż że Chiny to opanowały, ale system do zduszania mają zamordystyczny:

- Jak w jakimś miejscu pojawi się od nowa choć jedno zakażenie, np. u obwoźnego sprzedawcy - całe na przykład 3 milionowe miasto jest blokowane, zero wychodzenia z domów, itd.
- Jak lecisz do Chin, masz kwarantannę w hotelu. Za wyjście z pokoju na korytarz gdzie są kamery, kilka tys. $ kary, kilka testów
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Dzięki, zapytałem się bo dzisiaj u mnie jest 4 dzień od wystąpienia pierwszego objawu (pierwsze 2 dni gorączka) i pomijając zatkane zatoki to teraz czuję się już całkiem OK - i zastanawiałem się czy mnie jeszcze rozwali czy nie ._.
  • Odpowiedz