Wpis z mikrobloga

@hejterchamskiegokuca: zaraz zaraz przeciez @Lardor na priv ma racje bo to sa grozby karalne. Rozowy taki fifirafa ale tutaj jest serio zyczenie smierci. Przeciez juz byla afera Lepa vs MGR wlasnie za tego typu teksty.

================================================================================
I kto tu #!$%@? jest toksycznym hejterem?

Jak nie wyzwiska od grubasow, to pisanie maili do developerow z Net Yaroze ,,aby sie zabili" to teraz ,,jak mi ktos powie, ze Vice City jest zajebista to #!$%@?" Chociaz beka byla jak zaczales drzec sie, ze cie zima #!$%@? xDDD ojojo biedaczek. idz daj w ryj ,,matce
BananowyKochanek - @hejterchamskiegokuca: zaraz zaraz przeciez @Lardor na priv ma rac...

źródło: comment_1617124688oYcVyzEcnka9lSkphKMSax.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@hejterchamskiegokuca: I jeszcze z bezczelnym tonem mówi, że umie w to grać. Aha już widzę jak on gra żeby potem sobie samemu przecząc. xD

Tak się składa, że jakieś półtora roku (lipiec 2018) po jego ostatnim lajwie z Vice City jeszcze przed śmiercią Natalii, ale niedługo po jej rozstaniem z Axelem i dwoma miesiącami zanim założyłem tu konto (taga z kolei obserwuję od 2017 roku, pamiętacie chyba mój post) sam
  • Odpowiedz
@Kaboone1: Się zapiera, że umie grać, bo gra od trzydziestu lat (czyli od 3-4 roku życia?) i przez wiele lat prowadzi kanał? Tyle że grając w sporą ilość gier ewidentnie się męczy (nie mówię o powrotach do sprawdzonych gier typu "Tekken 3", oczywiście na easy, no bo jak inaczej?) i nawet nie przechodzi do końca, bo "gra głupia"...
  • Odpowiedz