Wpis z mikrobloga

@pome8_8: Aha, to teraz niech mi pani lewicowo-postępowa naukowczyni wyjaśni jak to się stało, że w środku nocy ludzie widzieli białą postać na dachu kościoła i która unosiła się nad tym kościołem i której zrobiono zdjęcia. W środku nocy.
  • Odpowiedz
  • 34
@Jestembogaty: zdjęcie które jest twoim jedynym argumentem, wyglada na mocno spreparowane, jest niskiej jakości. Takie zjawiska świetlne można z latwoscia wywołać. Rozumiem ze w wielka stopę i potwora z loch ness tez wierzysz? Przecież są zdjęcia w necie.
  • Odpowiedz
Po pierwsze nawet ateistyczni historycy nie mają żadnych wątpliwości, że Jezus był prawdziwą postacią. Po drugie Jego przyjście to szczegółowe wypełnienie wielu proroctw z ST sprzed kilkuset lat przed Jego narodzeniem, a to już powinno dać do myślenia tym, którzy szukają prawdy.


@bitcoholic: Jezu istniał owszem, istniał też Budda, Rasputin czy legendarne postacie z sag wikingów. Do wszystkich tych postaci dopisano sporo mitów, legend i nadprzyrodzonych wątków. Skoro dotknęło to tak
  • Odpowiedz
Po pierwsze nawet ateistyczni historycy nie mają żadnych wątpliwości, że Jezus był prawdziwą postacią.


@bitcoholic: po pierwsze, powtarzasz bzdury bez pokrycia. Nie istnieje taki konsensus, a na istnienie Jezusa mamy tyle samo dowodów, co na Neda Ludda.

Po drugie Jego przyjście to szczegółowe wypełnienie wielu proroctw z ST sprzed kilkuset lat przed Jego narodzeniem


Nie, to też nie jest prawda. Jest mnóstwo niezgodności z owymi proroctwami, a część informacji w NT
  • Odpowiedz
1968 rok z tego co pamiętam


@Jestembogaty: a masz coś aktualnego, co do czego mamy 100% pewności że nie zostało spreparowane?

Tak się składa że znam się na grafice komputerowej i takie fotki można szybko spreparować a potem obniżyć jakość by nie było widać.

Żeby wierzyć w to co widać na tych zdjęciach to serio trzeba być debilem
  • Odpowiedz
  • 11
@Jestembogaty: Rzucam właśnie grochem w sciane, już boli mnie ręka. Jeśli jesteś szczęśliwszy żyjąc w świecie jednorożców i krasnali, to ja tez jestem. Miłego pobytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz