Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, co sądzicie o takim przypadku? 22 lata, zakola gdzieś Norwood 2, reszta włosów bardzo gęsta i brak jakiegokolwiek przerzedzenia czy też miniaturyzacji włosów na czubku głowy. Byłem u dwóch dermatologów i żaden z nich nie zalecił mi wchodzenia na jakąś kurację przeciwko łysieniu. Nigdy nie miałem prostej linii włosów, również patrząc na zdjęcia z podstawówki-gimnazjum, włosy na zakolach były jakieś mniej gęste. Niby rozum każe zaufać zdaniu lekarzy (tu by się przydał mi #!$%@?, że w ogóle pytam się o to na wykopie), ale kurde, trochę męczę się z układaniem fryzury, żeby zakryć to czego nie mam xD. No i strach, że w przyszłości wyłysieję oczywiście. To możliwe, żeby Norwood 2 był tym, co nazywa się "mature hairline". Czy to już poszło za daleko?
#zakola #wlosy #lysienie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606246faccdad9000aaf521a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
U mnie wuja, tata dziadek i ja mamy od etapu dojrzewania takie delikatne zakola, a później włosy po prostu przestały wypadać. Dziadzia 80 lat i dalej bujna grzywa, a norwood 2 nie wydaję się chyba mocnym problemem. Mi w sumie loczki zasłaniają te braki, więc w ogóle nie narzekam. Skoro lekarze Ci odradzają i nie widzisz aby włosy Ci wypadały ( oczywiście w dużych ilościach, bo każdemu włosy wypadają) to bym olał
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś na etapie życia gdzie włosy stanowią o sile twojej aparycji, w zasadzie w późniejszym wieku to również atut.
Żeby skrócić twoje niepotrzebne myśli o walce z łysieniem, prawdopodobnie będziesz wyglądał jak ojciec/dziadek jeżeli oni również łysieli, porównaj sobie ich młodzieńcze zdjęcia, określ w jakim byli wieku i jest spora szansa, że u Ciebie będzie to postępowało w podobny sposób.
Oszczędź sobie porad dermatologów, trychologów i #!$%@? wie do kogo