Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy nabytek, albo raczej małe bagienko ( ͡º ͜ʖ͡º)

Sprzedająca różowa mówiła, że w takich warunkach to hoduje od ok 15 lat- jakiś pseudo projekt uczelniany. Ogólnie miało być z 5 gatunków #rosliny #roslinyowadozerne , ale ledwo doliczam się 2, może 3? Duża przewaga tego czegoś w rodzaju mchu? Obrasta każdą doniczkę- ale z tego co zauważyłem w nim kiełkuje jakaś #rosiczka ?

W najbliższych dniach postaram się to ogarnąć do porządku ( ͡° ʖ̯ ͡°), jakby ktoś był ciekawy relacji to plusik. Ewentualne rady mile widziane :)
ghost717 - Dzisiejszy nabytek, albo raczej małe bagienko ( ͡º ͜ʖ͡º)

Sprzedająca ró...

źródło: comment_1617053891Brjn78hhgbcjzqGdFijNg4.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@rip136: jeśli tak liczyć to by wyszło z 3 gatunki kapturnic- każda w osobnej donicy do tego 2, a nawet 3 rosiczki- te po prawej- w ich doniczkach w mchu wyrastają młode- też na oko z 3-4 młode sadzonki wstępnie naliczone. A ogólnie 9 doniczek.

Ogarne to zdam większą relację ( ͡º ͜ʖ͡º) ale aktualnie nie wiem co z tym mchem robić- czy jest konieczny czy
  • Odpowiedz
@ghost717: mech pomaga utrzymywać wilgoc w doniczce ale tak naprawdę to ja mam mech tylko w doniczkach roślin które kupiłem w necie i już tam był. We wszystkich roślinach które u mnie się rozmnożyły jest sam torf, ew. Torf z perlitem.
  • Odpowiedz