Wpis z mikrobloga

Potrzebuje wsparcia!! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Komputer Dell Optiplex 2020
8 GB Ram
Intel I5 3.20 GHz
64 bit Windows
Nieszczęsna zintegrowana grafika Intel HD Graphics 4600
Jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy da się zamontować do tego komputera jakąś grafikę która będzie chociaż trochę do ludzi? I będę mógł odpalić na najwyższych np.Max Payne 3 ?
#hardware #komputery #pcmasterrace
Kozdaw - Potrzebuje wsparcia!! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Komputer Dell Optiplex 2020
8 GB Ram
Intel...

źródło: comment_1617053952LTWqSq2fXKfGgChixJHK0N.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: zawsze można przelotkę z molexa dać. Ważne żeby karta nie brała więcej niż 120w. @Kozdaw po pierwsze ile masz na to hajsu? Po drugie czy tam jest low profile? Po 3 2 slotowa wejdzie? Widziałem gtxy 1050 low profile które nie wymagały dodatkowego zasilania. Tylko teraz to droższe pewnie niż ten cały komputer
via Android
  • 0
Jest jeden wolny slot na płycie głównej, chyba PCI. Nwm co to low profile ( ͡° ʖ̯ ͡°) komputer ma niski profil, to małe pudło ( ͡º ͜ʖ͡º) jeśli chodzi o hajs to nie wydałem ani grosza na tego kompa więc powiedzmy 300-400 ziko jestem w stanie przeznaczyć. @bendyz
@Kozdaw: mysle ze jest slabo. raz ze obecne ceny nie nastrajaja pozytywnie to w tej obudowie nie ma za bardzo miejsca na raiser (bo gdzie kaerte zmiescic) co za tym idzie - potrzebna jest jednoslotowa karta low profile - tak jak tu na filmiku : https://www.youtube.com/watch?v=qu--raCFgvQ

wielu opcji to nie ma, szczególnie po obecnym ogołoceniu rynku.

moze gt1030 byłby w miare ok, ale ceny sa kosmiczne. Chyba łatwiej zmienic obudowe.