Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Facet ma „przyjaciółkę”. Poznali się na tinderze, całowali, randkowali. Potem odnowił się kontakt ze mną, po trzech latach rozłąki -byliśmy swoją pierwsza miłością.. ciagle ta panna się pojawiała w naszych tematach.. ja drążylam i pytałam bo widziałam, ze do niego wydzwania i pisze.
Nasz związek był zawsze na odległość, ja Poznań on Śląsk. Ona oczywiście tam na miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)..
zaufałam mu ze to tylko „przyjaciółka” z która czasem obejrzy film czy serial. Ale ostatnio jak u mnie był, coś mi pokazywał na telefonie. No i cyk napisała „bestie” i koleś dostał padary. Zaczął uciekać z telefonem...Ej jak do mnie napisze kumpel czy kumpela to na czilu otwieram jak chłop jest obok. A ten uciekł do wc. To już się wściekałam i mówię ze ma pokazać te wiadomości i od razu zaufanie 2/10 do typa. A typ na to ze on wraca do domu, zaczął wyzywać, robić szopkę. Potem kontynuował w smsach wyrzygi typu ze nie chce mieć ze mną nic wspólnego o.O Wywalił mnie z insta (chłop ma 31 lat, ja 28) Potem się chyba przespał bo zaczął przepraszać i wydzwaniać i gadać ze on nie chce tracić kontaktu. Ja cały czas nie dałam się ponieść emocjom.
Co o tym myślicie? Potrzebuje pocieszenia albo batów na plecy ze mam jakiś realny problem z zaufaniem.
Ps czy są jeszcze szczere fajne chłopy na tym świecie?:(
Pozdrawiam
-zrezygnowana

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6061765cccdad9000aaf50d3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
OP: To jest zakończone wiec już koniec z bambuko. Typ przez długi czas wkręcał temat ze to tylko koleżanka. To chyba byłabym impulsywną biczą gdybym go w trymiga po pierwszym zapikaniu intuicji zostawiła. Chciałam mu dać szanse i to poobserwować.
Może warto napisać do tej panny by mieć pewność? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania a ja bym napisała, może nawet wrzuciła jakieś screeny z waszych rozmów, tak trochę chamsko opowiedziała co robiliście, ile km przyjeżdżał do Ciebie żeby się spotkać ( ͡º ͜ʖ͡º) jak panna jest ogarnięta to go kopnie w dupę, jak nie, to będzie piszczeć i stwierdzi że to spisek i próbujesz go oczernić. W każdym bądź razie jesteś w sytuacji win-win, Ty się pozbylas śmieci, a jest
  • Odpowiedz
zaufałam mu ze to tylko „przyjaciółka” z która czasem obejrzy film czy serial.


@AnonimoweMirkoWyznania: Zaufałaś mu i pozwalałaś na to wszystko bo:
a) jest chadem i liczyłaś, że właśnie dla ciebie będzie inny
b) jesteś w #!$%@? naiwna

Ps czy są jeszcze szczere fajne chłopy na tym świecie?:(

Są, ale z reguły są mniej urodziwi od chadów (a wam z grubsza tylko o tych drugich chodzi) dlatego też nauczeni miejsca w
  • Odpowiedz
OP: @AerodynamiC - w ** naiwna nie jestem bo ciagle mi migała lampa na tą pannę i jego krzywe zachowanie. Po prostu napisałam tu posta żeby mieć pewność ze zarówno ze strony kobiet jak i mężczyzn takie zachowanie wskazywałoby na jednoznaczne robienie na dwa fronty.

Chadem może i jest, jego histeryczne i impulsywne zachowanie by na to wskazywało. Ale zaburzone tez są brzydkie chłopy. To nie tak ze tylko ładni maja
  • Odpowiedz
w **** naiwna nie jestem

Facet ma „przyjaciółkę”.

Chadem może i jest


@AnonimoweMirkoWyznania: Ja tu widzę same sprzeczności. Łudziłaś się, że babiarz dla ciebie będzie wyjątkowy, potwierdzasz pewien stereotyp panujący od jakiegoś czasu w sieci. Mimo wszystko życzę powodzenia przy doborze następnego partnera, niech to będzie rodzaj lekcji na co zwracać szczególną uwagę w kojarzeniu się wzajemnie.
  • Odpowiedz
OP: Łudziłam się bo to jest moja pierwsza miłość a nie jakiś pierwszy lepszy :) lekcja z pewnością, i chyba takie pożegnanie z Afryką jeśli chodzi o tą pierwszą miłość, i koniec złudzeń ze warto walczyć „bo to pierwsza wyjątkowa miłość i taka się nie zdarza dwa razy”... Eh :(

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz