Wpis z mikrobloga

Oglądam IG Friza paczam jeden niecodzienny szczegół przy śniadaniu (nie chodzi o pierogi). Wpadam na wykop żeby poczytać jak sobie ściskacie pośladki faktem ze friz z marychy, koksu, itp. przerzucił sie na tabletki. A tu #!$%@?. Kazdy #!$%@? o lodach. Jestem z miasta gdzie Koral ma swoją "główną kwaterę" i powiem wam jedno. #!$%@? cię za produktem złożonym z wody i barwnika oraz stymulatora smaku zapakowanym w papierek z napisem "ekipa". Jedyne co dobre ze podnosicie sprzedalność sieci Żabka, a najgorsze ze placicie w #!$%@? kasy za napis na etykiecie bo podobne lody z logiem "Koral" kosztowały 40gr. Pozdrawiam.
#friz
  • 13
@nammah: A lody friza maja polewe kaktusową? Bo chyba nie dosłyszałem. Kaktus byl faktycznie za 1 zł dlatego ze kaktus jest smakiem "egzotycznym". Akurat za młodu (co nie bylo dawno) raczyłem sie tymi tanimi wodnistymi wyrobami w upalne lata to ceny ich znam. Moze gdzies w polsce was walili na marży.
@Pershing666: no lod friza to taki pseudo kaktus. Zwykly wodny oblany polewa jak kaktus z gory z tymi strzalajacymi kulkami. Tylko, ze inny smak ma bo truskowowo jakis i cytrynowo jakis. Też za młodu te wodne za 50gr jadlem, ale ten friza to pseudo kaktus
@Pershing666: Tak działa marketing i psychologia tłumu. Dzieciaki podążają za resztą bo chcą być częścią społeczności i nie patrzą racjonalnie czy coś ma sens. Jedzą lody bo inni jedzą, idą do sklepu bo to dla nich atrakcja znaleźć coś co jest kreowane na "niedostępne" itd. Lód mógłby kosztować nawet 6zł i nawet wtedy każdy chciałby kupić chociaż raz aby poczuć się elitarnym. To jest normalne i z czasem system ulega przewartościowaniu