Wpis z mikrobloga

Mam konto w Alior Banku. Kazdego dnia korzystam jednak z Revoluta. Normalnie doładowuje konto Revolutowe przez karte z Aliora. Ale po ostatnich zmianach w zabezpieczeniach, dodaniu ePinu etc nie moge doładować konta Revoluta. Wszystkie transakcje są 'pending'. Widok gdzie dodaje sie kod SMS ładuje sie jakby w tle, znika i pokazuje, ze doładowanie jest 'pending'. Po czym jest odrzucane po minutach, czasem godzinach.

Gadałem z Revolutem, powiedzieli, że mam gadać z Aliorem. Gadałem z Aliorem, to pan na infolinii przekazał tylko sprawe do swojego 'security', że niby blokowane transakcje. Nie, nie były blokowane. Ich odblokowanie nie pomogło.

Ktoś może wie co z tym zrobić?

#aliorbank #revolut #kiciochpyta
  • 16
@SentineI: u mnie karta kredytowa tez nie dziala. za to karta z tmobile (walutowa), wywalalo ze nie jest wlaczone 3d secure (choc mam aplikacje), ustawilem e-pin i dziala
@ryjek201: jestem po wielokrotnej wymianie wiadomości. Ostatnie newsy: Revolut robi zapytanie autoryzacyjne ale jest ono odrzucane ze względu na brak wprowadzonego e-PINu. Więc to nie Revolut, to Alior. Ja e-PIN w Aliorze mam ustawiony ale nie dostaję ani push ani SMS. U Aliora korzystam tylko z kantoru. Może oni tego nie zintegrowali z Kantorem jeszcze a do karty już wprowadzili? Ostatnio nie odpisują mi na wiadomości.