Wpis z mikrobloga

Chciałbym cofnąć się do czasu gdy kupiłem red Dead a 2 bodajże 2 dni po premierze... Ta godzina instalacji a potem 11h bez przerwy. Te postaci, to dopracowanie... Ten efekt wow co jakiś czas. I te emocje pod koniec historii... Pewna polska gra nie ma podjazdu ale nie będę wpisywał tego rakowego hashtagu... 80 h i i tak wydaje się za mało, swietne postaci i historia która faktycznie mówi o upadku człowieka i więzi międzyludzkich.
#rdr2
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Broda93: gra jest fajna jako one time experience. Fabuła jest świetna, gameplay trochę jak w symulatorze co jak na początku może być fajne tak potem się #!$%@?łem, że nie mogę biegać w obozie tak samo jeżdżenie koniem przez 90% czasu gry czy długa animacja, żeby zrobić jedną małą rzecz. Misje fabularnie fajne ale gameplayowo leżą, nic więcej niż przyjedź zastrzel kilka osób i wróć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Broda93: jest różnica między grą, która jest typowym fps a takim rdr2. W cyberpunku tak jak w innych fpsach samo strzelanie jest podstawą gameplayu, walki są dynamiczne i masz różnorodność broni i stylów. Walki są lepiej zaprojektowane i masz różnorodność przeciwników. W takim rdr2 strzelanie jest bardzo statyczne, a przeciwnika masz w sumie tylko jednego w wielu kopiach co szybko się nudzi i bez wstawek fabularnych misję byłyby nudne
Ten efekt wow co jakiś czas.


@Broda93: ?
Gra jak gra, bardzo ładny, dopracowany świat, dobra fabuła, ale to tyle... Nie wiem co tam ludzi zatrzymuje na setki godzin...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Broda93: no jak chcesz 3 to masz snajperów, z mieczami i dashem, animalsów, nawet masz różnicę jak ktoś ma broń auto namierzające czy zwykłe. W rdr2 masz przeciwnika z bronią długą i bronią krótką i jedyna różnica jaka między nimi jest to czy stoją blisko czy daleko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Broda93: a uzbrojenie wiele zmienia w cp. Osoby z shotgunem będą na ciebie biec i wybiegać ci za osłony co zmusza do zmiany pozycji, snajperzy są ustawieni na górze i musisz się przed nimi kryć, melee mają zazwyczaj dashe, którymi wręcz wbiegają w ciebie, masz przeciwników z grantami, przed którymi też warto uciec. Plus samemu możesz grać różnie, możesz grać z pistoletami krótkimi, melee, snajperki, shotguny nawet rękami co drastycznie zmienia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Broda93: XD? Taka prawda gdyby nie dobra fabuła i marka to ta gra byłaby nudna jak flaki z olejem. Gameplayowo było niewiele fajnych misji, a cała gra jest pełna wydłużaczy czasu jak np. Brak możliwości biegania w obozie, ciągłe bezsensowne dojazdy na koniu, długie animacje, które są fajne jak się je widzi pierwsze 2 razy a potem już się tylko #!$%@?, bo ile można. Tą grę można spokojnie skrócić o 20
@Infamiee: mam to samo napaliłem się bo hajp ogromny ale kur te sztuczne wyłużanie każedj czynności to mnie zmęczyło ... gdyby tak usunąć te ługie animacje lub #!$%@? nie mogli zrobic że gosc robi czynnosc po nacisnieciu klawisza a nie musisz za każym razem trzymac ten klawisz #!$%@? 2 sekuny plus te jazy na koniku i pierolenie przez 5 minut aby misje zrobić w 2 minuty