Wpis z mikrobloga

Dzisiejsze wydanie #wiadomosci to idealny przykład jak są wydawane nasze pieniądze. Poziom szamba zmieszany z hipokryzją i prostacką propagandą był tak mocny, że wyrzucił w powietrze na kilka metrów właz od kanalizacji na mojej ulicy.

Nie od dziś wiadomo, że Gazeta Wyborcza nie jest zbyt zbyt obiektywna (jest antypisowska). Jednak gdyby nie oni, to nikt nie wiedziałby o aferach #pis, takich jak np. Spółka Srebna. Oskarżanie Gazety Wyborczej o ataki na Obajtka i rząd jest niedorzeczne. Czy ujawnianie afer jest atakiem? Czy próba udowodnienia Polakom tego, że PiS jest fałszywy i pełen obłudy oznacza współpracę z opozycją? Kreowanie takiego wizerunku przez telewizję państwową, która jest utrzymywana z podatków wszystkich Polaków, nawet tych, którzy nie oglądają TVP jest skandaliczne.

Szkoda że TVPiS dostrzega drzazgę w oku mediów antypisowskich, a nie widzi belki w swoim. Takich przykładów jest mnóstwo:
-synowi RPO Adama Bodnara TVPiS poświęciło cały reportaż o tym, że dopuścił się przestępstwa i stanął przed sądem rodzinnym (moim zdaniem wykorzystywanie czyjegoś życia prywatnego do atakowania go jest przykładem braku rzetelności i braku rzeczowych argumentów)
-zaprzeczanie przez Samuela Pereirę ,że nie było na stronie TVP.INFO rubryki o tęczowej zarazie

Jak ktoś chcę to może sobie poszukać jak fikołki robi TVPiS, bo nie chce mi się wypisywać.

Zauważyłem ciekawy mechanizm. Jeżeli zostanie wykryta afera, która obciąża PiS to tego samego dnia w wydaniu wiadomości jest próba wybielenia rządu i odwrócenie kota ogonem, żeby pokazać jakie PO tonie było złe w latach 2008-2015.

Albo wisienka na torcie- eksperci na każdy temat typu bracia Karnowscy, Sakiewicz, Kania, Stankowski i inni z pisowskich szmatławców typu Sieci, Gazeta Polska Codziennie, w Polityce. Nie znajdziesz w tych gazetach nic co obciąża PiS, ale mimo wszystko uważają siebie za dziennikarzy śledczych, ponieważ znajdują afery, jakie były za peło.

2 000 000 000 złotych...

Dziękuję wszystkim za przeczytanie mojego wysrywu napisanego w przypływie emocji.

#tvpis #bekazpisu #tvp